NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
58 990 000 Ft58.99 M Ft 1 203 878 Ft/m2
2 szoba
49 m²
4. emelet
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Zoltán
Duna House - Pestlőrinc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest X. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szobás, tégla lakás! SZIGETELT HÁZ! FELÚJÍTOTT! RÖVID HATÁRIDŐVEL KÖLTÖZHETŐ!

A felépítmény az 1970-es évek elején épült, földszint és további 4 emelet szintkiosztással, csúsztatott zsalus építési technológiával. A homlokzat dyvitos szigetelése, a bejárati ajtó és a lépcsőházi nyílászárók cseréje megtörtént. A földszinten 2, az összes további emeleten  3, összesen 14 lakás került kialakításra. Az eladó ingatlan a 4. emeleten található. A földszinten a közös tároló helyiségeket használ a lakóközösség.
Az eladó ingatlant a lépcsőháztól több ponton záródó biztonsági ajtó választja el. Pár éve több felújítás történt.

A felújítás részletei:
Biztonsági bejárati ajtó és új műanyag hang és hőszigetelt üvegezésű ablakok kerültek beépítésre, melyek részben szúnyoghálóval és redőnnyel felszereltek. Korszerű az elektromos hálózat. Minden helyiségben megtörtént a hideg és meleg burkolatok cseréje. A fürdő felújítás alkalmával kicserélték a víz és szennyvíz hálózatot is. A nappaliban, a klíma berendezés beépítésének lehetősége elő van készítve. Új gázkonvektorok a hő-leadók, a használati meleg-víz ellátásról villanybojler gondoskodik.

A közös költség 12.000 Ft./hó, mely tartalmazza a közös helyiségek költségeit, szemét szállítást, takarítást, és a felújítási alapot is. A fűtés átalány díja 8.000 Ft. /hó.

A konyhabútor gépészettel a vételár részét képezi!
Tekintse meg és tegyen rá ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1204 e Ft
1177 e Ft -2%
1690 e Ft 29%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
58.99 M Ft m Ft
71.1 m Ft 17%
118.7 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
100 m²
X. kerület, Ligettelek
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
75 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

97.078 M Ft
4 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület, Laposdűlő, Doba utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

55 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

103.543 M Ft
4 szoba
83 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

67 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.8 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba