River Life

Eladó téglalakás
Budapest, X. kerület, Bem rakpart 39, szuterén

+ 14 kép 1/17
52 900 000 Ft52.9 M Ft 1 429 730 Ft/m2
1 szoba
37 m²
szuterén

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: szuterén
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 330
Csulák László
Way2Home.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budai presztízs lokáció és értékálló befektetés a Bem rakparton!

Budapest egyik legpatinásabb, Duna-parti részén, a II. kerület szívében, a Bem rakparton kínálunk megvételre egy 37 m²-es, jó állapotú lakást, klasszikus hangulatú társasházban. Az ingatlan félszuterén elhelyezkedésű, ugyanakkor jól használható, praktikus terekkel rendelkezik, és kiváló lehetőséget kínál mind saját otthonnak, mind befektetésnek.

A lakás elosztása átgondolt és élhető: egy tágas szoba biztosítja a kényelmes életteret, külön konyha étkezőrésszel szolgálja a mindennapi praktikusságot, emellett fürdőszoba, külön mellékhelyiség és kamra is helyet kapott. Az ingatlan megkímélt, rendezett állapotú, így azonnal költözhető, ugyanakkor igény szerint korszerűsíthető is.

Alaprajz a képek között.

A fűtést központi rendszer biztosítja, a közös költség tartalmazza a vízfogyasztást is, így a fenntartási költségek kedvezően alakulnak, mindössze az áram fizetendő külön.

Az elhelyezkedés valóban különleges. A Duna közelsége egyedi atmoszférát teremt, a rakpart és a sétány néhány lépésre található, ideális helyszínt kínálva egy esti sétához vagy reggeli futáshoz. Pár perc sétára található a Batthyány tér, ahol metró, HÉV, villamos és több buszjárat biztosít gyors kapcsolatot a város bármely pontja felé. A közelben hangulatos kávézók, éttermek és üzletek találhatók, így a városi élet minden előnye adott.

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy stabil, értékálló lehetőség Budapest egyik legkeresettebb, világörökségi környezetben fekvő részén. Ideális választás egyedülállóknak, pároknak, de kiváló befektetés is, hiszen a lokáció hosszú távon is biztos értékállóságot képvisel.

Amennyiben egy igazán jó elhelyezkedésű budai ingatlant keres, amelyben a városi élet és a Duna-part nyugalma egyszerre van jelen, ez a lakás kivételes lehetőség.

Megtekintéssel kapcsolatban várom megkeresését.

Üdvözlettel,

Csulák László

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1430 e Ft
1286 e Ft -11%
1707 e Ft 16%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
52.9 M Ft m Ft
40 m Ft -32%
59.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Bem rakpart 39, szuterén

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

145 M Ft
3 szoba
63 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

103.543 M Ft
4 szoba
83 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

75 M Ft
2 + 1 szoba
34 m²
X. kerület, Ligettelek, Bánya utca
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

165 M Ft
4 szoba
111 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

99.99 M Ft
5 szoba
106 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
X. kerület, Felsőrákos, Gyógyszergyári út 6-12
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
62 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

89.5 M Ft
2 + 1 szoba
92 m²
X. kerület