Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
111 900 000 Ft111.9 M Ft 1 364 634 Ft/m2
3 szoba
82 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Varga Éva Eszter
Duna House - Blaha

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PALOTANEGYED SZÍVÉBEN TÁGAS, 3 SZOBÁS POLGÁRI LAKÁS KIVÁLÓ BEFEKTETÉSNEK, vagy CSALÁDI OTTHONNAK!

Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palotanegyedben, a Szentkirályi utcában kínálunk megvételre egy 82 m² hasznos alapterületű, 3 szobás, világos polgári lakást.

Az ingatlan egy rendezett társasház 3. emeletén található (lift nincs), azonban a kiváló lokáció, a tágas terek és az alacsony fenntartási költségek bőségesen kárpótolnak ezért.

**Főbb jellemzők:**

* 82 m² hasznos alapterület

* 3 különálló, jól használható szoba

* 3,7 méteres belmagasság

* A legnagyobb szobában praktikus galéria

* Kádas fürdőszoba

* Külön második WC kézmosóval

* Polgári hangulatú, tágas terek

* Alacsony rezsiköltség

**Műszaki állapot:**

* 2026 áprilisában új gázkazán került beépítésre

* A kémény teljes újrabélelése megtörtént

* Folyamatosan karbantartott, megbízható műszaki háttér

**Fenntartási költségek:**

* Közös költség: 33.550 Ft/hó

* Villany: kb. 5.500 Ft/hó

* Gáz: kb. 8.000 Ft/hó

* Rendkívül kedvező havi fenntartás egy ekkora alapterületű lakás esetében

**Kiváló lokáció:**

A Palotanegyed kulturális és egyetemi központjában helyezkedik el. Néhány perc sétával elérhető:

* Blaha Lujza tér

* Rákóczi tér

* 4-es és 6-os villamos

* M2 és M4 metró

* Egyetemek, éttermek, kávézók, üzletek és szolgáltatások

**Befektetésnek is elsőrangú választás!**

Az ingatlan jelenleg is bérbe adott, három bérlő lakja, így akár azonnali hozamtermelő befektetésként is megvásárolható. Az elosztása és elhelyezkedése miatt hosszú távon is könnyen kiadható.
Ugyanakkor a tágas helyiségeknek, a három szobának és a két mellékhelyiségnek köszönhetően nagyobb családok számára is ideális otthon lehet.

**Jogi helyzet:**

* Tehermentes ingatlan

* Jogilag rendezett tulajdoni háttér

* Gyors birtokbaadás lehetősége

**Finanszírozás:**

Az ingatlan megvásárlásához több államilag támogatott finanszírozási forma is igénybe vehető, többek között:

* CSOK Plusz

* Kedvezményes, akár 3%-os kamatozású hitelkonstrukciók (jogosultság esetén)

Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget Budapest egyik legkeresettebb belvárosi városrészében! További információért vagy megtekintési időpontért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1365 e Ft
1377 e Ft 1%
1694 e Ft 19%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
111.9 M Ft m Ft
98.1 m Ft -14%
132.3 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XI. kerület