Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Karácsony Sándor utca, 3. emelet

79 990 000 Ft79.99 M Ft 1 568 431 Ft/m2
2 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Telekméret: 51 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 314
Nagy Róbert
ROBING Ingatlan Csoport

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*** PÁROK, FIATAL CSALÁDOSOK, BEFEKTETŐK FIGYELEM! ***

A megújult Teleki tér szomszédságában kínáljuk megvételre, ezt a fiatalos elosztású, napfényes Dny-i tájolású, utcára néző otthont!
A lakás, egy átlagos állapotú, ám folyamatosan fejlődő társasház harmadik emeletén található. Lift nincs. Az épületben nemrég történt meg az elektromos hálózat felújítása is. A közös képviselet agilis, a lakóközösség csendes és kulturált.
A lakásba lépve, egy barátságos étkező-közlekedőben találjuk magunkat. Jobbra nyílik a konyha, ami a csendes belső udvar felé néz. Tovább haladva, a külön fürdő és mellékhelyiség következik. Szemben található a nagyobbik szoba, amiből jobbra pedig a kisebbik szoba közelíthető meg. Mindkét szoba ablaka az utca felé néz. Mivel a szemközti épület alacsonyabb, így semmi sem zavarja a fény szabad beáramlását, ezért a lakás egész nap kellemesen világos!
A lakás vízvezeték rendszere kb 11 éve, a külső nyílászárók 3 éve, a teljes elektromos hálózat pedig tavaly tavasszal került felújításra. Az elektromos hálózat felújításakor került kiépítésre, a nagyobbik szobában található hűtő-fűtő klíma is. Az otthon melegét egy jól működő Gáz-Héra, valamint hűtő-fűtő klíma szolgáltatja, a meleg vízről pedig villanybojler gondoskodik.
A lakás szinte azonnal lakható állapotú. Ajánlom fiataloknak és BEFEKTETŐKNEK BÉRBEADÁSRA egyaránt!
Az infrastruktúra tökéletes. Szinte minden megtalálható a közelben, ami egy fiatalos és dinamikus, nagyvárosi kozmopolita életvitelhez elengedhetetlen! A szomszédban Piac és Lidl, de a közelben számos más bevásárlási lehetőség is megtalálható. Továbbá, gyógyszertár, Rendelőintézet, Posta, iskola, óvoda, és több oktatási intézmény is könnyedén elérhető a környéken. Blaha Lujza tér, II. János Pál pápa tér 5-10 perc séta.
A lakás per- teher- és igénymentes. Amennyiben kérdése lenne, vagy szeretné megtekinteni személyesen is, kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1568 e Ft
1154 e Ft -36%
1690 e Ft 7%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.99 M Ft m Ft
150.1 m Ft 47%
88.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Karácsony Sándor utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

55 M Ft
1 szoba
34 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 szoba
54 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 szoba
170 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
1 + 3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88.042 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Kárpát utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás