Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
90 000 000 Ft90 M Ft 1 578 947 Ft/m2
2 szoba
57 m²
1. emelet
építés éve:1909

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tóth László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Képzelje el, hogy egy Budapest szívében található, felújítandó lakás várja, hogy újra életre keljen! A Palotanegyedben, az egyik leghangulatosabb környéken a Mikszáth Kálmán téren csendes, mégis pezsgő környezetben elhelyezkedő ingatlanunk ideális választás fiatal felnőttek számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat vagy akár befektetési célra keresnek lehetőséget. A 57 négyzetméteres, 2 utcai szobás lakás egyedi lehetőségeket kínál, hiszen a nagy belmagasság ( 400 cm) révén tágas, világos tereket biztosít, ahol a kreativitás szabadon szárnyalhat. A lakás állapota felújítandó, így lehetősége nyílik arra, hogy a saját elképzelései szerint alakítsa ki a belső teret. A környék biztonságos és csendes, tökéletes helyszín a pihenésre és a feltöltődésre, ugyanakkor a közlekedési lehetőségek kiválóak. A kitűnő tömegközlekedési kapcsolatoknak köszönhetően könnyedén elérheti a belváros legfontosabb pontjait, legyen szó munkáról vagy szórakozásról. A Palotanegyed nemcsak a közlekedés szempontjából ideális, hanem kulturális és szórakozási lehetőségekben is gazdag. A közelben számos kávézó, étterem és bolt található, így mindig megtalálhatja a kedvenc helyeit. A városrész közelsége a történelmi látnivalókhoz és a kulturális eseményekhez szintén vonzó lehetőséget kínál azok számára, akik szeretnék felfedezni Budapest igazi arcát. Egy ilyen ingatlan nemcsak otthon, hanem remek befektetés is lehet, hiszen a Palotanegyed folyamatosan fejlődik, és a környék ingatlanpiaca is dinamikusan bővül. Ha Ön is szeretne részese lenni ennek a különleges lehetőségnek, ne habozzon, kérdéseivel bizalommal forduljon hozzám! Az ingatlanpiac izgalmas világában mindig szívesen segítek Önnek, hogy megtalálja álmai otthonát vagy a legjobb befektetési lehetőséget.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1579 e Ft
1449 e Ft -9%
1690 e Ft 7%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
90 M Ft m Ft
73.4 m Ft -23%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16