BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
51 500 000 Ft51.5 M Ft 1 716 667 Ft/m2
1 szoba
30 m²
földszint
építés éve:1925

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 430
Kálmán Gabriella
Szépvölgyi Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

BUDAPEST VIII. kerületében, a Fűvészkert szomszédságában, eladó egy 30 m2-es, egyszobás, igen jó állapotú, földszinti lakás. A fűtés gázkonvektorral, a használati melegviz elektromos bojlerrel biztosított. A szoba utcára néző, nagyméretű, keleti tájolású ablaka, jó benapozást biztosít.
Közlekedési kapcsolatok jók, autóbusz és troli megállók rövid sétaútra vannak.
A lakás teljesen berendezett, azonnal költözhető.
Ha megtekintené a lakást, vagy bármilyen kérdése van, kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján, reggel 8 és este 8 között. Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll ügyfelei rendelkezésére!

Referencia szám: M324419

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1717 e Ft
1573 e Ft -9%
1723 e Ft 0%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
51.5 M Ft m Ft
50.5 m Ft -2%
59.3 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület