Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

+ 6 kép 1/9
77 900 000 Ft77.9 M Ft 1 277 049 Ft/m2
2 szoba
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dorkó Ivett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok a Kálvária téren egy frissen felújított, gépesített konyhával felszerelt, napfényes ingatlant!

A lakás egy nagyobb lakásból lett leválasztva, külön bejárattal, teljesen szeparált, ügyvédi megosztással kerül értékesítésre.

Ingatlan jellemzői:
- 61 nm
- 2 nagyméretű szobával, külön fürdővel és wc-vel rendelkezik, amik egy tágas előszobából nyílnak
- minden helyisége ablakos, napfényes, jól szellőztethető
- a nappali-konyhában egyedileg gyártott, gépesített konyha mosogatógéppel, hűtővel, főzőlappal, sütővel felszerelve
- a fürdőszoba zuhanyzós, ablakos, bútorozott
- a fűtésről kondenzációs gázcirkó gondoskodik
- szobái (23 és 25,5 nm) napfényesek, műanyag ablakosak redőnnyel
- hűtő-fűtő klímával felszerelt
- letisztult, modern design, otthonos, meleg színekkel

Az eredeti nagy lakás két külön lakásra lett bontva, jelenleg külön-külön és egyben is eladó. A vevő igénye szerint, a lakások közti ajtó befalazásra kerül.

Kérdés vagy megtekintés esetén várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1277 e Ft
1449 e Ft 12%
1690 e Ft 24%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.9 M Ft m Ft
73.4 m Ft -6%
88.7 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca