Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, József utca, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 232 468 Ft/m2
2 szoba
77 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 543
Vincze Zsolt
Diamond Ingatlaniroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ VIII. Őr utca és József utca sarkán, fejlődő részen, a Rákóczi tér és a Horváth Mihály tér között 77 m2-es 2. szobás felújított nagypolgári lakás

A lakóépület 1900-as évek elején épült. Lift nincs.
A tetőt és a ház villanyvezetékeit nemrég újították fel.

A lakás új bejárati ajtóval, szigetelt dupla ablakokkal, felszerelt,melyek utcai frontja keleti tájolású, délután pedig a konyha-előszoba felől süt be a nap a lakásba.
Jelenlegi helyiségei: összesen 72nm
- 2 lakószoba (25nm és 19,3nm)
- hatalmas előszoba 11nm
- konyha 11,7nm
- fürdőszoba: 6,4nm
- kamra: 2,6nm
- wc: 1,1nm
Belmagasság: 3,7méter
Kizárólagos pincei tároló kb. 3nm
Az ingatlan tehermentes és belátható időn belül költözhető.
•Fűtés és melegvíz: korszerű, gáz-cirkó. Radiátorok és kiegészítő elektromos padlófűtés. Éves gázfogyasztás alapján havi kb. 16.000 Ft, (télen 29e, nyáron 3e)
•A lakás belső villanyhálózata teljes körűen felújítást kapott áram kb. 3-5e Ft/hó
•Konyhabútor gépekkel felszerelt.
•Az előszoba egyik oldala plafonig egy fehér gardróbszekrény, melyben és a kamra/tárolóhelyiségben minden elfér!
•Biztonsági bejárati ajtó
•hang- és hőszigetelt külső ablaktáblák
Közös költség csak 22e Ft/hó, minden egyéb fogyasztás mérőórával mért és fogyasztás alapján fizetendő.

A lakás ára: 89,8 Millió forint

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 24.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Józsefváros m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1232 e Ft
1589 e Ft 22%
1449 e Ft 15%
1690 e Ft 27%
Ennek az ára
Józsefváros átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
80.6 m Ft -18%
73.4 m Ft -29%
88.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, József utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület