Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Szeretnél első kézből beszerezni mindent a Rákóczi téri vásárcsarnokból? - Zöldség, gyümölcs, hús, tej, pékáru és finom bor. Neked lesz erre a legnagyobb esélyed! Ugyanis egy lépés választ el mindentől!
- Élhető méretű 32 m²-es jópofa lakás
- Természetes fényű, világos földszint. Ritka kincs!
( két ház közötti nyitott területre néző szoba )
- Jól rendezhető
- Ablakos, kádas fürdőszoba
- Egyénileg szabályozható konvektoros fűtés
- Alacsony fogyasztás, kevés kiadás
- Jó állapotú, azonnal költözhető
3 % -os Otthon Start hitel igénylése lehetséges, így ideális első lakásnak és befektetésnek egyaránt.
Kiváló kiindulópont, juss el könnyedén bárhova M4-es metróval vagy 4-6 -os villamossal.
Gyere, tedd meg az első lépést és szeress bele Budapest szívébe!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint