Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, Csepreghy utca, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
140 000 000 Ft140 M Ft 1 443 299 Ft/m2
3 szoba
97 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 931
Tecnocasa - Palazzo Doro Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos saroklakás eladó a Palotanegyedben

A Palotanegyed egyik kis forgalmú utcájában eladó egy világos, magas emeleti saroklakás liftes, rendezett társasházban.

A lakás három tágas szobával, nagy ablakokkal és jó elosztással rendelkezik, így napfényes és jól szellőztethető. A villanyvezetékek cseréje megtörtént, a lakás folyamatosan karbantartott, klímával felszerelt, fürdőszobája kádas, a konyhához kamra tartozik.

A ház jó állapotú, csendes lakóközösséggel.

A környék infrastruktúrája kiváló; a Kis-, valamint a nagykörút is pár percen belül elérhető, annak minden, kötöttpályás (2-es, 4-es metró, 4/6 villamos) és egyéb tömegközlekedési eszközével.

Közelben a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, Lőrincz pap tér, Kálvin tér, Mikszáth Kálmán tér, valamint számos egyetem.

Az adatok tájékoztató jellegűek. Vevőink részére a közvetítés díjtalan!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Palotanegyed m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1443 e Ft
1403 e Ft -3%
1390 e Ft -4%
1706 e Ft 15%
Ennek az ára
Palotanegyed átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
140 M Ft m Ft
117.2 m Ft -19%
98.8 m Ft -42%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Palotanegyed, Csepreghy utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

55.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65.5 M Ft
3 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

82.9 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület