City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
101 244 301 Ft101.244 M Ft 1 745 591 Ft/m2
1 szoba
58 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 237
Tóth Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMÁS, A+ ENERGIAHATÉKONYSÁGÚ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS A MEGÚJULÓ KÁLVÁRIA TÉRNÉL!!!

Eladó egy 2026-os átadású, 58 négyzetméteres, 2. emeleti téglalakás a VIII. kerület egyik leggyorsabban fejlődő részén. Az ingatlan kiváló elosztással, modern technológiával és egy 4 négyzetméteres erkéllyel rendelkezik, amely a rendezett környezetre néz. A legkorszerűbb hőszivattyús hűtés-fűtési rendszer garantálja a rendkívül alacsony rezsiköltséget és a maximális komfortot.

AZ INGATLAN JELLEMZŐI:

A lakás belső kialakítása praktikus és otthonos: a hálószobák mellett egy világos, amerikai konyhás nappali található. A kényelmet duplakomfort (két fürdőszoba és külön WC) biztosítja, ami ritka előny ekkora alapterületen.

Műszaki tartalom:

- Energetikai besorolás: A+ (kiemelkedően hatékony)
- Fűtés és hűtés: Levegő-víz hőszivattyú, lakásonként egyedi Panasonic fan-coil hőleadókkal.
- Szigetelés: 20 cm-es homlokzati szigetelés.
- Egyedi mérőórák és kedvezményes H-tarifa az áramfogyasztáshoz.

KÖRNYÉK ÉS LOKÁCIÓ:

A Kálvária tér rehabilitált környezete Budapest egyik legkeresettebb befektetési célpontja. Az egyetemek (NKE, Semmelweis, Pázmány, Óbudai Egyetem) sétatávolságra találhatók, így az ingatlan kiváló választás saját otthonnak vagy magas hozamú befektetésnek is.

Közlekedés:
A belváros percek alatt elérhető a 4-es metróval (Rákóczi tér), a 4-6-os villamossal, valamint számos busz- és trolijárattal.

EXTRÁK ÉS LEHETŐSÉGEK
A lakáshoz a teremgarázsban saját parkolóhely vásárolható 10 millió forintos áron. Az ingatlan modern berendezéssel, 2026. áprilisi átadással kerül birtokba.

Várom megtisztelő hívását a részletes műszaki dokumentációval és a megtekintéssel kapcsolatban. tp ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393991

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1746 e Ft
1573 e Ft -11%
1723 e Ft -1%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
101.244 M Ft m Ft
50.5 m Ft -100%
59.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141.464 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba