Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület

+ 8 kép 1/11
22 500 000 Ft22.5 M Ft 725 806 Ft/m2
1 + 1 szoba
31 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 696
Baczynski Eszter
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ABLAKOS SZUTERÉN INGATLAN.
A belvároshoz közel, mégis nyugodt, csendes mellékutcában! A Nemzeti Közszolgálati Egyetem, BAROSS UTCA, Kálvária tér, Orczy tér és Teleki téri piac közvetlen közelében TÖBBFÉLE HASZNOSÍTÁSRA alkalmas.
Fűtése elektromos, villany-almérővel és vizórával rendelkezik.

A 72-es trolibusz pár lépésre, a NYUGATI PÁLYAUDVAR kényelmesen, gyorsan megközelíthető.
- 9-es busz – gyors kapcsolat a belvárossal
- Iskolák, óvodák, játszótér, rendelő, piac, Lidl, bank – minden sétatávolságra
- Pihenés, sport: ORCZY-PARK, FÜVÉSZKERT, kalandpark, sportpályák, csónakázó tó
GYORSAN BIRTOKBAVEHETŐ.
Ügyvédi használati megosztással rendelkezik.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
726 e Ft
1424 e Ft 49%
1690 e Ft 57%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
22.5 M Ft m Ft
72.1 m Ft 69%
118.7 m Ft 81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület