Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

+ 6 kép 1/9
94 500 000 Ft94.5 M Ft 2 010 638 Ft/m2
2 szoba
47 m²
5. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Sipos Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel Budapest szívében ezt a kényelmes, 2 szobás lakást – az otthona várja!

Eladó Budapest VIII. kerületében, a Losonci negyedben, egy 2019-ben épült, rendezett társasház 5. emeletén található, 47 m² nettó (55 m² bruttó) alapterületű, 2 szobás, erkélyes lakás.

A lakás jó állapotú, praktikus elrendezésű, belmagassága 270 cm, ami tágas térérzetet biztosít. A 8 m²-es erkély kellemes kiegészítője a lakótérnek. A tájolás délkeleti, így a lakás világos, de nem melegszik túl.
A fűtés házközponti, egyedi méréssel, ami alacsony rezsit és egyszerűbb fenntartást jelent.
A társasház zárt lépcsőházas, liftes, rendezett, a homlokzat és a közös terek is jó állapotúak.
A környék infrastruktúrája kiváló: tömegközlekedés, egyetemek, boltok, szolgáltatások rövid sétatávolságon belül elérhetők.
Ideális választás első lakásnak, befektetésnek, vagy hosszabb távú kiadásra is.
A birtokbaadás rövid időn belül megoldható.

Az ingatlan jogilag rendezett, 1/1 tulajdoni hányaddal, megtekintése rugalmas.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2011 e Ft
1424 e Ft -41%
1675 e Ft -20%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.5 M Ft m Ft
72.1 m Ft -31%
88.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

111 M Ft
4 szoba
80 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16