BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
92 500 000 Ft92.5 M Ft 1 567 797 Ft/m2
3 szoba
59 m²
földszint
építés éve:2009

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 942
Szekeres Tünde
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban***

A lakás egy 8 emelet szintosztású, 2009-ben épült társas ház földszintjén helyezkedik el. Az ingatlanhoz tartozik egy 12 nm-es privát terasz is. A lakás elosztását tekintve 2 szoba, nappali, fürdőszoba, előszoba és konyha elosztású.

A fűtés házközponti egyedi elszámolás alapján.

A ház nagyon jó állapotú, remek lakóközösség jellemezi. A környék abszolút családbarát, mivel óvoda, bölcsőde néhány perc alatt elérhető, illetve a háznak saját játszótere is van. A társasházban kamerarendszer üzemel tovább növelve a biztonságot.

A közlekedés nagyszerű, mivel 1-es villamos, M2-es metró is gyorsan elérhető. Autóval pedig a belváros és az M5 autópálya is nagyjából 10 percen belül elérhető.

Az ingatlan kifejezetten ajánlom családoknak és befektetőknek is egyaránt, mivel értékálló és könnyedén bérbe adható.

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bátran!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M317999

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1568 e Ft
1390 e Ft -13%
1706 e Ft 8%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
92.5 M Ft m Ft
98.8 m Ft 6%
131.3 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

88.504 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

38.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b