Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Diószegi Sámuel utca, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Irányár!!!
Jól alakítható, napfényes lakás fejlődő környezetben
Megvételre kínálunk egy 73 m²-es, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, komoly értéknövekedési potenciállal rendelkező városrészben. Az ingatlan kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját igényeik szerint formálható otthont vagy hosszú távon jól hasznosítható befektetést keresnek.
A lakás egyik kiemelkedő adottsága a nagy belmagasság, amely galéria kialakítását is lehetővé teszi, ezáltal további hasznos élettér nyerhető. A helyiségek világosak, kellemes hangulatúak, a négy felülvilágítós ablak révén a délelőtti órákban bőséges természetes fény áramlik be.
Az ingatlan műszakilag rendezett állapotú, ugyanakkor esztétikai felújítással könnyen személyre szabható.
– műanyag nyílászárók (ablakok és bejárati ajtó)
– Vaillant cirkó gondoskodik a fűtésről és a meleg vízről, gazdaságos üzemeltetéssel
Kiváló közlekedés és infrastruktúra:
A közvetlen közelben megáll a 83-as troli és a 99-es busz, míg a metró, a 72-es troli és a 9-es busz néhány perc alatt elérhető. A háziorvosi rendelő rövid sétára található, a Semmelweis Klinikák és a Ludovika Campus pedig körülbelül 10 perc gyalogosan. Az utcában uszoda, a környéken több óvoda, bölcsőde és iskola működik.
A városrész dinamikusan fejlődik, a jelenleg is zajló beruházások tovább erősítik az ingatlan hosszú távú értékállóságát.
Ideális választás lehet első lakást keresőknek, családoknak, valamint befektetőknek is.
Irányár!!!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 02. 05.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, Diószegi Sámuel utca, 1. emelet