Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Családi ház
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
BELVÁROSI PRÉMIUM OKOS OTTHONOK, 1,5 MFT-OS M²-ÁRakkal! Környezet- és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat keresőknek, diákoknak, 1-2 gyerekes családoknak és befektetőknek, legkésőbb 2026 év végére történő átadással. A földszinten impozáns előtér, teremgarázs beállók és tárolók kaptak helyet, a beállók ára 7,5 M Ft/db, parkológéppel két autó számára 10 M Ft. Az 1–6. emeleteken összesen 36 lakás található, mindegyik terasszal vagy erkéllyel, míg az utcától elzárt, intim hátsó kert a földszinti parkolók felett, az 1. emeleten kapott helyet. A szeptember 1-i állapot szerint még elérhetők 26 db két szobás és 2 db három szobás lakások 40–67 m² közötti lakóterülettel, valamint 3,4–51,4 m² közötti teraszokkal, 66,9 és 99,99 M Ft közötti áron. A lakások magas szintű felszereltséggel rendelkeznek és minimális rezsivel tarthatók, hőszivattyús hűtés-fűtés, fancoilokkal és padlófűtéssel, prémium design hidegburkolatokkal és vízálló laminált padlókkal, 6 kamrás műanyag nyílászárókkal, háromrétegű üvegezéssel. Az okosotthon rendszernek köszönhetően otthona világítását, redőnyeit, fűtését és hűtését akár okostelefonjáról is vezérelheti, bárhonnan, bármikor. A VIII. kerület dinamikusan fejlődő Magdolnanegyedében a környék közlekedése és infrastruktúrája kiváló, így a terület befektetők körében is kedvelt, hiszen itt várható a legnagyobb értéknövekedés a következő 5–10 évben. Mindössze 5–15 perc sétára vagy tömegközlekedéssel könnyen elérhető a M4 metró János Pál pápa téri megállója, több villamos- és buszjárat, egyetemek épületei, a Teleki téri és a Rákóczi téri vásárcsarnokok, a Corvin Plaza, a Corvin sétány, Europeum bevásárlóközpont és számos bolt, étterem, kávézó, pub és szórakozóhely. Az orvosi ellátás is közel van, gyógyszertárak és a Szent Kozma Egészségközpont könnyen elérhetők. A kedvező fizetési ütemezésnek köszönhetően a vásárlás mindössze 20%-os előleggel kezdődhet a szerződéskötéskor, a fennmaradó 80% pedig a lakás átadásakor fizetendő, a szerződött vevők számára az ár garantáltan változatlan marad.
Megbízhatóan, gyorsan és az Ön érdekeit szem előtt tartva dolgozom, a teljes értékesítési folyamat során.
Referencia szám: PR033787/LK/25439
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 25.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VIII. kerület, Családi ház