Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
88 000 000 Ft88 M Ft 1 173 333 Ft/m2
2 szoba
75 m²
3. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 428
Kelemen Nóra
KeltaHome Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KIVÁLÓ BEFEKTETÉS ÉS OTTHON EGYBEN — 75 m²-ES FELÚJÍTOTT LAKÁS

Rendezett, kulturált, liftes ház 3. emeletén, rendezett lépcsőházban található ez a felújított 75 m²-es ingatlan.

• Tágas, világos terek — nagyméretű előszoba és folyosó, végig beépített szekrényekkel.
• Praktikus elrendezés: külön kamra, tágas konyha-étkező rész.
• A fürdő és WC egyben található, de mégis eléggé tágas és komfortos.
• Két nagyméretű, napfényes szoba — ideális akár otthonra, akár bérbeadásra.
• Modern hűtő-fűtő klíma, korszerű cirkó fűtés.
• A lakáshoz tartozik +8 m² saját tároló — ritkaság!

????️ Teljes felújítás magában foglalja az összes vezeték cseréjét, korszerű burkolatokat és szanitereket — így itt már tényleg csak költöznöd kell.

Kinek ideális ez a lakás?
• Kisebb családoknak
• Pároknak
• Bérbeadásra, akár profitos kiadásra
• Ügyvédi iroda, orvosi rendelő vagy home office céljára

Szuper lokáció — minden kényelmi szolgáltatás a közelben
• Kiváló tömegközlekedés:
• A 1-es és 1A villamos pár perces sétával elérhető, amellyel gyorsan bejutsz a város szívébe vagy a metróhoz.
• Több buszjárat is a közelben (pl. 99, 217E, 901 stb. széles hálózat).
• A Népliget metró- és buszcsomópont is kb. 8–10 perc sétára van — rendkívül jó átszállási lehetőséggel BKK járatokra. 
• Iskolák, óvodák, boltok, szolgáltatások egy karnyújtásnyira.

Ház jellemzői:
• Igényesen karbantartott, 2 lift van, kulturált közösség
• Stabil közös költség, rendezett anyagi háttér

Irányár: 88 M Ft,-

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1173 e Ft
1424 e Ft 18%
1675 e Ft 30%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
88 M Ft m Ft
72.1 m Ft -22%
88.4 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nagy Fuvaros utca 27
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

129.8 M Ft
4 szoba
172 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

140.152 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

61.6 M Ft
1 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
84 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás