Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
122 000 000 Ft122 M Ft 1 452 381 Ft/m2
4 szoba
84 m²
2. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Bakos Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó VIII. kerület, Palotanegyedben egy nettó 84 m2-es, galériás, 4 szobás, gáz-cirkó fűtéses, klímás társasházi tégla lakás liftes házban.

Budapest VIII. kerületében, a Patinás Palotanegyedben eladó egy nettó 84 m²-es, bruttó 99 m2-es, galériás, 4 szobás tégla építésű lakás.
A lakás tágas és világos, gáz-cirkó fűtésű, valamint klímával felszerelt.

- jól karbantartott téglaépítésű ház
- kiváló lokáció
- csendes lakás
- alapterület 84 m2 + 15 m2-es galéria
- fűtés és melegvíz kombi gázkazánnal
- egyedi mérős vízórák
- hűtő-fűtő inverteres klíma
- belmagasság 390 cm
- közösköltség 28.000.-Ft (felújítási alap, szemétszállítás, lift karbantartás, közös-képviselet, takarítás, ház biztosítás)
- nappali + 3 hálószobás, konyha, étkező, fürdőszoba WC-vel, különálló WC mosdóval
- fa nyílászárók, redőnnyel
- 36 m2-es nappali és étkező
- tágas és ablakos konyha és fürdőszoba

Az ingatlan kiválóan alkalmas családok számára, valamint befektetési célra, hosszútávú kiadásra.
Az ingatlant jelenleg albérlők lakják, akik szívesen maradnának, ha a következő tulajnak megfelel.
A környéken több egyetemi épület is van.

Közlekedési lehetőségek: M3 metró, 47,48,49 villamos
Közelben: Nagy Vásárcsarnok, Magyar Nemzeti Múzeum, Eötvös Loránd Tudományegyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Budapesti Corvinus Egyetem,
Semmelweis Egyetem, Gelllért- hegy, Corvin Plaza

Teljeskörű ügyintézéssel állunk rendelkezésére! (Ügyvéd, Hitel közvetítés - ingyenes)
Ha felkeltettem érdeklődését, hívjon bátran!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1452 e Ft
1312 e Ft -11%
1727 e Ft 16%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
122 M Ft m Ft
114.7 m Ft -6%
184.8 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Szentkirályi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
20 szoba
859 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

105.272 M Ft
3 szoba
69 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület