Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
58 900 000 Ft58.9 M Ft 2 945 000 Ft/m2
3 szoba
20 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 123
Rónai Zoltán Róbert
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Horváth Mihály térnél, csendes belső udvarra néző, teljeskörűen felújított, belső kétszintes, duplakomfortos lakás eladó!

A 41 m²-es, 3 szobás lakás egy 1900-as években épült, jó állapotú téglaház földszintjén található, amelynek belmagassága lehetővé tette a kényelmes belső szint kialakítását. Az alsó szinten amerikai konyhás nappali és egy fürdőszoba található, míg a felső szinten két hálószoba és egy második fürdőszoba lett kialakítva. A lakás padlófűtéssel és légkondicionálóval felszerelt, modern, minőségi burkolatokkal és teljes berendezéssel kerül értékesítésre.

Az ingatlan 2025-ben esett át teljes felújításon, új víz- és csatornahálózat is kiépítésre került. A képeken látható bútorzat és gépesített konyha a vételár részét képezik. A lakás tehermentes és azonnal költözhető.

Az elhelyezkedése kiváló: a József körúttól 2 percre, a Horváth Mihály tér közvetlen közelében. A környék jól ellátott, iskola, óvoda, játszótér, boltok, éttermek, kiváló közlekedési kapcsolatok a közelben elérhetők.

Amennyiben kérdése van vagy szeretné megtekinteni, kérem, keressen bizalommal!

Referencia szám: LK044551-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2945 e Ft
1390 e Ft -112%
1706 e Ft -73%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58.9 M Ft m Ft
98.8 m Ft 40%
131.3 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Békési utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

44.7 M Ft
2 szoba
42 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
1 szoba
859 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros