Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Práter utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
139 000 000 Ft139 M Ft 1 716 049 Ft/m2
4 szoba
81 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Domokos Kata
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

 ***Corvin negyednél, I. emeleti, 81 nm- es, nappali plusz 3 szobás, világos lakás eladó***

VIII. Práter utcában, rendezett, polgári társasház I. emeletén kínáljuk eladásra ezt a tehermentes, rövid határidővel költözhető, nappali + 3 hálószobás, rendkívül világos, felújított, cirkófűtéses lakást.

Remek elrendezés : nappali + 3 különnyíló szoba, tágas konyha étkezővel.A nappali és az egyik hálószoba utcafronti, a másik 2 háló a ház belső udvarára néz,  az ingatlan egész nap napfényes.

A közelben bevásárló központ, parkok , éttermek, játszóterek, egyetemek találhatók.

A lakóközösség rendezett.  

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Józsefváros m² ár
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1716 e Ft
1175 e Ft -46%
1343 e Ft -28%
1757 e Ft 2%
Ennek az ára
Józsefváros átlagár
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
139 M Ft m Ft
114.8 m Ft -21%
118.1 m Ft -18%
183.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Práter utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

123.9 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

144 M Ft
4 szoba
101 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

109.9 M Ft
4 szoba
79 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

67 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Budapest VIII., Corvin sétány
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
1 szoba
34 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület, Józsefváros, 8. Népszínház u
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.8 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

199 M Ft
859 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

85.418 M Ft
2 szoba
58 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Kálvária utca 16
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület