NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 6. emelet

+ 1 kép 1/4
149 151 421 Ft149.151 M Ft 1 962 519 Ft/m2
3 szoba
76 m²
6. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 355
Szalontai Zsuzsanna
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÉRTÉKÁLLÓSÁG, KORSZERŰSÉG, GAZDASÁGOSSÁG, KIVÁLÓ BEFEKTETÉS.

Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. kerületben Erzsébetváros szívében kínálunk újépítésű, kiemelkedő minőségű 2, - 3 szobás, teraszos lakásokat. Hőszivattyúss fűtés/hűtés rendszerű a társasház, itt a rezsiárak emelkedése nem befolyásolja a fűtési díjat..

Ezeket a lakásokat azoknak ajánljuk, akiknek fontos az energiatakarékosság és a környezetkímélő élet. A belvárosi élet kedvelőinek ideális lakhatási lehetőséget kínál, túristáknak remek szálláslehetőség, így értékálló befektetésnek is remek választás.

Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére! Piaci és kedvezményes hitel- valamint lízingkonstrukciókat kínálunk mint lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, CSOK Plusz-intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést is biztosítunk. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1963 e Ft
1504 e Ft -31%
1694 e Ft -16%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.151 M Ft m Ft
115.5 m Ft -29%
132.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft