Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 700 000 Ft/m2
2 szoba
47 m²
2. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 312
Fodor Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Stílusos, teljesen bútorozott lakás a belváros szívében Airbnb engedéllyelBudapest VII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Wesselényi utcában kínálunk eladásra egy 47 m²-es, világos, második emeleti lakást. Az ingatlan kiváló állapotú, teljesen bútorozott és gépesített, így azonnal költözhető valóban csak a bőröndöt kell hozni.Praktikus és élhető elrendezés:tágas, amerikai konyhás nappalikülön nyíló hálószobanagyméretű, ízlésesen kialakított fürdőszoba villanybojlerrelA lakás előnyei:teljes bútorzat és gépesítés az árbancsendes fekvés, új, hangszigetelt nyílászárókmodern hűtő-fűtő klímaberendezéssaját tárolóhelyiségrendezett, kulturált lakóközösségAirbnb-re is ideális befektetés:A társasházban hivatalosan engedélyezett a rövidtávú kiadás, így az ingatlan kiváló választás befektetők számára is, azonnali hozamlehetőséggel.Alacsony fenntartási költségek:közös költség: 24. 000 Ft/hó (vízfogyasztással együtt)kedvező rezsiKivételes lokáció:Minden, ami a kényelmes városi élethez szükséges, pár perc sétával elérhető: üzletek, éttermek, kávézók, gyógyszertár, iskola és óvoda. A közlekedés kiváló metró, villamos és buszmegállók a közelben, az Erzsébet körút és a Blaha Lujza tér gyalogosan is könnyen megközelíthető.Kinek ideális választás?első lakást keresőknekegyedülállóknak és pároknakbefektetőknek, akik rövid- vagy hosszútávra azonnal kiadható ingatlant keresnekbelvárosi életet kedvelőknek, akik a nyugalmat és a kényelmet is fontosnak tartjákEz a lakás nem csupán egy otthon, hanem kivételes befektetési lehetőség is a belváros egyik legjobb részén.

79900000 Ft
Érd: Fodor Sándor tel.:+36/20-312-74-15 fodor.sandor@dh.hu

Referencia szám: LK075043-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1700 e Ft
1591 e Ft -7%
1690 e Ft -1%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft 2%
88.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
90 m²
XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

280 M Ft
2040 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
58 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

690 M Ft
10 szoba
964 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

149.9 M Ft
2 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.64 M Ft
3 szoba
83 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
1 + 3 szoba
88 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

52.5 M Ft
3 szoba
71 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

89.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca