Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Marek József utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
59 990 000 Ft59.99 M Ft 1 935 161 Ft/m2
1 + 1 szoba
31 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 620
BARABÁS Ingatlan
Barabás Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Városligettől pár perc sétára, az utolsó részletig hozzáértően felújított, azonnal költözhető téglalakás eladó!

VII. kerület egyik legnyugalmasabb részén Külső-Erzsébetváros – Ligetvárosban, a Marek József utcában eladó egy TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 1. emeleti, 31 m2-es, nappali + 1 hálós, esztétikus, belső udvarra néző – mégis - világos, csendes téglalakás. DNY-i fekvésű. Belmagassága: 3,47 m.

Kifejezett előnye, hogy nemcsak a lakás hangulata és állapota nagyszerű, hanem a házé is, amiben található. Gondozott, kulturált lépcsőház, környezetükre igényes lakók. Az utca is rendezett, a parkolás megoldott, Mobiliti Charging Station (villanyautó-töltőállomás) a közelben.

A teljes felújítás FOTÓKKAL DOKUMENTÁLT, hozzáértő szakemberek csinálták:

- A tégláig le lett verve a vakolat, padlókiegyenlítés, egy szintbe lett hozva az egész lakás.
- A szoba felőli szomszéd hanggátló előtét falat kapott, a zavartalan nyugalom érdekében.
- Teljes víz és villanyhálózat cserélve lett, új mérőóra kialakítás, 3x16A + H tarifás óra.
- Újak a nyílászárók ( 3 rétegű üvegezésű Kömmerling ).
- Új igényes beltéri és bejárati ajtó.

Extrák:
- Elektromos alumínium redőnyök, távirányítóval és távolról applikációval is vezérelhető.
- Új elektromos wifi-s vízmelegítő.
- Fali wc, beépített wc tartály.
- Teljesen új, prémium Whirlpool hatodik érzék gépekkel ellátott konyhabútor, rejtett led világítással.
(főzőlap, sütő, mosogatógép, beépített hűtő és mikró, beépített mosógép).
- Egyedileg gyártott nappali fal, falban elrejthető vezetékezéssel a tv-hez.
- Egyedileg gyártott tükrös előszoba bútor.
- Nappaliban és konyhában változtatható színű rejtett led hangulatvilágítás körben.
- A fürdőszobában új mosdószekrény, tükrös felső szekrény ledes világítással, nagy törölközőszárítós radiátor. Épített, tágas tusoló – elektromosan nyitható szellőző ablakkal.
- A hálószoba világító ablaka a fürdő felé nyílik, de a nyugodt pihenés érdekében, ez is elektromos redőnnyel ellátott.

Elektromos fűtés:
Fűtésre optimalizált Midea Xtreme Save Pro hűtő-fűtő klíma a nappaliban.

- GearShift üzemmód: 50% / 75% / 100% teljesítményváltás energiatakarékosságért
- ECO üzemmód és 1 W készenléti fogyasztás
- Turbo hűtés/fűtés és 8 °C temperáló fűtés
- Sleep mód és csendes működés
- Ionizátor és nagy sűrűségű szűrő, ActiveCarbon szűrő
- iClean öntisztító és iFeel távirányító érzékelés
- SmartHome Wi Fi vezérlés és 24 órás időzítő
- Lamella memória és Breeze Away huzatmentes befúvás
- GoldenFin bevonat és cseppvíztálca fűtés

A szobákban külön konnektor került kialakításra, ha fűtőpanelben gondolkodna a majdani tulajdonos.

Ideális választás annak, aki új / újszerű lakást keres, nem akar felújítással bajlódni, de nem is akar összecsapott lakást és csak néhány bútor megvásárlásával máris költözni szeretne!

Közös költség: 10.943 Ft (víz fogyasztással együtt).

A környék:
Közlekedés és infrastruktúra: A 70-es és 78-as trolikkal percek alatt bent vagyunk a Kossuth téren vagy az Andrássy úton, de a Keleti pályaudvar (M2, M4 metró) közelsége is biztosítja a városi mobilitást.

A Városliget közelsége: Ez a legnagyobb vonzerő. Pár perc sétatávolságra van Budapest „tüdeje”, ami a sportoláshoz, kutyasétáltatáshoz vagy a kikapcsolódáshoz (Szépművészeti Múzeum, Állatkert) páratlan adottság.

Gasztronómia és szolgáltatások: A közeli Garay Center, piac és a környékbeli kis kávézók, pékségek jó lehetőséget nyújtanak, a napi bevásárlás szintén megoldható itt.

Egyetemi vonzáskörzet: Az Állatorvostudományi Egyetem, McDaniel College Budapest és a Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar közvetlen szomszédsága nemcsak presztízst ad, de befektetési szempontból is ideális, hiszen a lakás kiadhatósága kiemelkedő.

Egy kis történelem:
1897-ben ifj. Ráner János építész, építési vállalkozó számára épült négyemeletes eklektikus lakóház.
Falán domborműves emléktábla látható, 1997-ben állították Molnár István táncművész-koreográfus, a néptáncművészet meghatározó személyisége emlékére, az alkotó Andrássy Kurta János.

Ha felkeltettem érdeklődését, vagy további kérdése van, kérem hívjon!

Szolgáltatásaink közé tartozik az Ügyvédi jogi tanácsadás, szerződéskészítés –
Szakértő Bankfüggetlen Hiteltanácsadó – Energetikai Tanúsító szakemberek közreműködése is.

Meglévő ingatlanát értékesítené? Ennek lebonyolításával kapcsolatban is tudunk egyeztetni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1935 e Ft
1666 e Ft -16%
1591 e Ft -22%
1690 e Ft -15%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.99 M Ft m Ft
82.9 m Ft 28%
81.3 m Ft 26%
88.7 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Marek József utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó telek

Budapest, XVI. kerület

280 M Ft
2040 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

690 M Ft
10 szoba
964 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

52.5 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.64 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

89.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XXII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

150 M Ft
1188 m²
0 m²
X. kerület
Eladó családi ház

Budapest, X. kerület

134.9 M Ft