Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet

+ 13 kép 1/16
98 900 000 Ft98.9 M Ft 1 621 311 Ft/m2
3 szoba
61 m²
4. emelet
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 276
Bartek Boglárka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 2000-ben épült, felújított lakás a Rózsák terén-Teremgarázs az árban!

-61m2
-2hálószoba+nappali
-4,5m2 panorámás erkély
-98.900.000 FT- Teremgarázs az árban!

Az ingatlan a Péterfy Sándor utca 9. alatt található 2000-es években átadott, azóta nagyon szépen karbantartott liftes ház 4. emeletén helyezkedik el. Az emeleten összesen 3 lakás van, és egy közös kb 4 m2-es tároló amit csak a szinten lakók használnak. A lakásba belépve egy tágas tér fogad ami nappali és étkezőként funkcionál, innen nyílik a konyha, a fürdőszoba, és a két hálószoba, a nagyobb hálószobából pedig a panorámás erkély (4,5m2). A lakás felújítását pár hete fejezték be, azóta senki nem lakik benne, tehát te lehetsz az első lakója! :) A konyháról tettem fel látványtervet is, ennek a kialakítását az új tulajdonos tervezheti meg, ehhez a kiállások természetesen mindenhol megvannak.  Az ingatlan per-tehermentes és azonnal birtokba vehető.

ÁR: 98.900.000 FT- amely a teremgarázs helyet is tartalmazza ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395151

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1621 e Ft
1542 e Ft -5%
1706 e Ft 5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
98.9 M Ft m Ft
115.4 m Ft 14%
131.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás