Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
42 000 000 Ft42 M Ft 2 210 526 Ft/m2
2 szoba
19 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy földszinti, belső kétszintes lakást rendezett társasházban. Az ingatlan délkeleti tájolásának köszönhetően meglepően világos, kellemes hangulatú.

A lakás jó állapotú, tágas fürdőszobával rendelkezik, amely zuhanyzóval felszerelt. A melegvizet villanybojler biztosítja. A fűtésről konvektor gondoskodik, a nyári hőséget pedig klíma teszi elviselhetővé.

Az ingatlanhoz saját pince is tartozik, ami extra tárolási lehetőséget nyújt.

A társasház rendezett, a lakóközösség csendes és barátságos. A lakás tehermentes, 1/1 tulajdonban van, így gyorsan birtokba vehető.

Elhelyezkedése kiváló, a közelben jó tömegközlekedési lehetőségek érhetők el.

Ideális választás akár saját részre, akár befektetésnek!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK063469

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2211 e Ft
1504 e Ft -47%
1690 e Ft -31%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
198.7 m Ft 79%
88.7 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
68 m²
XXII. kerület, Budafok, Diótörő út
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

27 M Ft
1015 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás