River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
45 900 000 Ft45.9 M Ft 1 912 500 Ft/m2
2 szoba
24 m²
földszint
építés éve:1892

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető stúdiólakások eladók a VII. kerület frekventált részén!

Ha egy kész megoldást keresel, itt megtaláltad. Ezekbe a lakásokba csak be kell költözni minden adott.

Az ingatlan 24 nm alapterületű + 9 nm galéria.

Jogi háttér rendezett:
Osztatlan közös tulajdon, ügyvédi használati megosztással.

Lokáció, ami mindig érték marad:
pár perc a Városliget
közel az Aréna Mall-hoz és a stadionokhoz
kiváló tömegközlekedés
minden elérhető a VII. kerület dinamikus környezetében

Ideális választás egyedülállóknak, fiatal pároknak, diákoknak, illetve befektetőknek azonnali kiadhatóság miatt.

Jelenleg 5 db lakás elérhető a projektben.

A jó lokáció és a kész állapot nem vár.

Hívjon most, nehogy lemaradjon!

Irányár: 45900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK096593-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1913 e Ft
1591 e Ft -20%
1690 e Ft -13%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
45.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft 44%
88.7 m Ft 48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82 M Ft
1 szoba
42 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

32.8 M Ft
1 szoba
28 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület