River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
66 900 000 Ft66.9 M Ft 1 760 526 Ft/m2
2 szoba
38 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Csontos Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében ELADÓ egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörűen felújított, két szobás lakás!Az ingatlan rendkívül praktikus elrendezésű, amelynek köszönhetően tágas, jól kihasználható terekkel rendelkezik. A bejáraton belépve egy ízlésesen felújított, gépesített konyha fogad minket, innen tolóajtós megoldással jutunk a fürdőbe, amely káddal felszerelt és a WC-vel egy helyiségben található. Az átgondolt kialakítás végett mindkét szobában, valamint még a konyhában is galéria került kialakításra, így növelve a lakás életterét. A fűtést gázkonvektorok biztosítják, emellett hűtő-fűtő klíma került beépítésre, amely egész évben kellemes komfortérzetet nyújt.A lakás a társasház legfelső, harmadik emeletén helyezkedik el, így nincs zavaró felső szomszéd. A műanyag nyílászáróknak, valamint a két oldalról felszerelt extra hangszigetelő gipszkartonnak és kőzetgyapot borításnak köszönhetően tökéletes a csend. A rezsiköltség alacsony, ezért az ingatlan fenntartása gazdaságos éshosszú távon ideális választás.FONTOS: A vételár a teljes bútorzatot és a gépesítést is tartalmazza!A környék infrastruktúrája kiváló, a lakás frekventált, mégis jól élhető környezetben található. Tömegközlekedési csomópont révén a város bármely pontja könnyedén elérhető. Üzletek, szolgáltatások a közelben, a Keleti-pályaudvar és a Városliget pedig mindössze néhány perc távolságra helyezkedik el.Tökéletes választás mindazok számára, akik nem szeretnének felújítással vagy berendezkedéssel foglalkozni, és szívesen élnének a belváros szívében egy csendes, világos és kényelmes otthonban. Az ingatlan hitelezhető, így nemcsak saját célra, hanem értékálló befektetésként egyaránt kiváló lehetőségetkínál. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal bármimor! Igény esetén segítjük a teljes hitelügyintézésben: irodánk személyre szabott, díjmentes ügyintézést biztosít, a banki ajánlatoknál kedvezőbb feltételekkel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1761 e Ft
1570 e Ft -12%
1675 e Ft -5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
66.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft 17%
88.4 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás