Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
68 000 000 Ft68 M Ft 1 942 857 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Nérey Nikolett
Duna House - Király utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VII. kerület Belső Erzsébetváros
Eladó egy remek állapotban lévő, pár éve felújított, udvarra néző, jó fényviszonyokkal rendelkező, tégla építésű lakás a Liszt Ferenc tér közelében. Az ingatlan 2 külön bejáratú szobából áll, ideális választás befektetési céllal, mivel jelenleg is bérlők lakják.

- Remek lokáció-Kertész utca
- 35 m2-en 1,5 szoba
- Fűtése: Mika 6 típusú gázkazán
- Melegvíz ellátás: villanybojler.
- 2.emeleti, csendes lakás
- stabil anyagi háttérrel rendelkező társasház
További információért állok szíves segítségéreIrányár:68Millió HUF

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1943 e Ft
1591 e Ft -22%
1690 e Ft -15%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68 M Ft m Ft
81.3 m Ft 16%
88.7 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület