River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
98 800 000 Ft98.8 M Ft 1 937 255 Ft/m2
2 szoba
51 m²
5. emelet
építés éve:2016

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 5. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lukácsi Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium lokációval rendelkező, éttermek, kávézók,bárok, színházak, galériák, exkluzív üzletek, a Zeneakadémia szomszédságában lévő,kiváló beosztású, szép állapotú ingatlan egy patinás épület 5. emeletén található. 2016-ban az épületre 2 emeletet ráépítettek. A legfelső emeleten, belső udvarra néző ablakokkal, erkéllyel a lakás a nyugalom szigete. Ideális választás egyedülállóknak, pároknak, diákoknak, de cégek számára irodának, stúdiónak is.
Befektetésre is kiválóan alkalmas, hiszen ilyen remek elhelyezkedéssel és adottságokkal rendelkező ingatlant azonnal bérbe lehet adni.

A lakásról:
*51 m2, előszoba, nappali, konyha + étkező, hálószoba, gardrób, fürdőszoba+WC
*korszerű műanyag nyílászárók, elektromos, biztonsági redőnyökkel
*hálószobában elektromos tetőtéri ablak
*4 m2-es csendes, udvarra néző erkély
*padlófűtés gázcirkóval
*inverteres klíma
*beépített szekrények
*gépesített konyha, kivezetett elszívóval
*kiépített riasztórendszer (Multi Alarm távfelügyelet beköthető)
*közös költség 21.000,-forint, magában foglalja a korlátlan vízfogyasztást

A Házról:
*központi elhelyezkedésű, de csendes utcában, felújított, 2016-ban emeletráépítéssel, liftes, rendezett ház

Belvárosi kényelem, pár perc séta az Andrássy út, az Opera , színházak, galériák. de minden szolgáltatás, iskolák, óvodák, boltok is. A közlekedés kiváló, metró, villamos, buszok, trolik minden irányba.

Amennyiben felkeltette az érdeklődését ez a kiváló ingatlan, további információkért kérem hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1937 e Ft
1860 e Ft -4%
1690 e Ft -15%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
98.8 M Ft m Ft
114.6 m Ft 14%
88.7 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Kaszásdűlő, Raktár utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
33 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

49.99 M Ft
1 szoba
29 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.784 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

110 M Ft
5 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

750 M Ft
6 szoba
360 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás