Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
47 900 000 Ft47.9 M Ft 1 995 833 Ft/m2
1 szoba
24 m²
földszint
építés éve:1931

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 24 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Szlifka Balázs
Hillside Homes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújított, galériás lakás a VI. kerület szívében. Praktikus kialakítás, kiváló elhelyezkedés!

Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utcában kínálok megvételre egy földszinti, galériás kialakítású lakást, amely teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át 2021-ben. Az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik egy jól kihasznált, kompakt belvárosi otthont keresnek, vagy befektetési célból gondolkodnak könnyen kiadható lakásban.
A lakás praktikus elrendezése és a felújítás során alkalmazott korszerű megoldások lehetővé teszik, hogy az új tulajdonos azonnal használatba vegye az ingatlant.

Elhelyezkedés

A Dessewffy utca Budapest egyik közkedvelt belvárosi utcája, amely a város pezsgő kulturális és gasztronómiai életének közvetlen közelében helyezkedik el. A környéken számos étterem, kávézó, üzlet és szolgáltatás található, így a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra könnyen elérhető.
A tömegközlekedés kiváló: néhány perc sétával elérhető a 4-es és 6-os villamos, valamint több busz- és metrókapcsolat is, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.

A lakás jellemzői

A lakás alapterülete 24 m², amelyet egy jól kialakított galéria egészít ki, így a tér kihasználása kifejezetten hatékony.
Az ingatlan elrendezése:
•nappali galériával
•különálló konyha
•jó méretű fürdőszoba
A galéria lehetőséget ad külön hálórész kialakítására, így az alsó szinten kényelmes nappali vagy dolgozótér alakítható ki.

Műszaki tartalom és felszereltség

A lakás 2021-ben teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át, amely során a fontosabb szerkezeti és komfortnövelő elemek is megújultak.
A felújítás főbb elemei:
•új műanyag nyílászárók
•új galéria kialakítása
•korszerű burkolatok és belső felületek
•gázkonvektoros fűtés
•hűtő-fűtő klímaberendezés
A kombinált fűtési és hűtési megoldás egész évben komfortos hőmérsékletet biztosít.

Extrák és különlegességek

A lakás egyik legnagyobb előnye a különálló konyha, amely ebben a méretkategóriában ritkán található meg. A galériás kialakítás további hasznos lakóteret biztosít, így a lakás funkcionalitása jelentősen növekszik.
A felújított állapotnak köszönhetően az ingatlan azonnal költözhető vagy kiadható.

Összegzés

Ez a Dessewffy utcai lakás kiváló választás lehet mindazok számára, akik egy felújított, praktikus belvárosi ingatlant keresnek. A jól kihasznált alaprajz, a galéria, a külön konyha és a kiváló elhelyezkedés egyaránt vonzóvá teszi saját használatra vagy befektetésre.

Amennyiben további információra, alaprajzra vagy megtekintési időpont egyeztetésére lenne szüksége, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1996 e Ft
1836 e Ft -9%
1723 e Ft -16%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.9 M Ft m Ft
67 m Ft 28%
59.3 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

284.136 M Ft
5 szoba
160 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²