Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Izabella u. 77, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
197 000 000 Ft197 M Ft 1 824 074 Ft/m2
5 szoba
108 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 279
Delux Properties KFT
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exclusive 4-Bedroom Luxury Apartment for Sale – Izabella utca, Budapest

3rd Floor | Elevator | 108 sqm | 4 Bedrooms | 3 Bathrooms

Located on one of District VI’s most prestigious central streets, this exceptional, fully renovated apartment occupies the 3rd floor of a meticulously maintained building with elevator access.

Featuring a rare 4-bedroom, 3-bathroom layout, expansive living areas, and contemporary design, the property is perfectly suited for families, shared living arrangements, or premium investment opportunities.

Property Details

-Address: Izabella utca, Budapest

-Total area: 108 sqm

-Floor: 3rd floor (with elevator)

-Bedrooms: 4

-Bathrooms: 3

-Layout: Spacious open-plan living and dining area + kitchen + 4 bedrooms + 3 bathrooms

-Condition: Fully renovated, turnkey, fully furnished

Key Features

-Generous, open-plan living and dining space with modern designer lighting

-Fully equipped, contemporary kitchen with premium built-in appliances

-Four bright and elegantly proportioned bedrooms

-Three sophisticated bathrooms with walk-in showers and high-quality fittings

-High ceilings and large windows allowing abundant natural light

-Air-conditioning throughout

-Contemporary interior design with high-end materials

-Practical layout ideal for families or multi-tenant rental

-Elevator in the building

Prime Central Location

-Situated in the heart of District VI, within walking distance of:

-Andrássy Avenue

-Oktogon and the Nyugati area

-Metro, tram, and bus lines

-Fine cafés, restaurants, supermarkets, and office buildings

A highly desirable central location with strong long-term value and excellent investment potential.

Hungary:

Exkluzív, 4 hálószobás luxuslakás eladó – Izabella utca, Budapest

3. emelet | Lift | 108 m² | 4 hálószoba | 3 fürdőszoba

A VI. kerület egyik legkívánatosabb, belvárosi utcájában található ez a kiemelkedő, teljes körűen felújított lakás, a gondosan karbantartott épület 3. emeletén, lifttel.

A ritka, 4 hálószobás és 3 fürdőszobás elrendezés, a tágas nappali és étkező, valamint a modern belső kialakítás ideálissá teszi a lakást családok, közös lakhatás vagy prémium befektetés számára.

Ingatlan adatai

-Cím: Izabella utca, Budapest

-Alapterület: 108 m²

-Emelet: 3. emelet (lifttel)

-Hálószobák: 4

-Fürdőszobák: 3

-Elrendezés: Tágas nappali-étkező + amerikai konyha + 4 hálószoba + 3 fürdőszoba

-Állapot: Teljes körűen felújított, kulcsrakész, teljesen bútorozott

Főbb jellemzők

-Nagy, nyitott nappali-étkező modern design világítással

-Teljesen felszerelt, prémium beépített gépekkel rendelkező konyha

-Négy világos, elegánsan arányos hálószoba

-Három stílusos fürdő walk-in zuhanyzóval és magas minőségű szaniterekkel

-Magas belmagasság és nagy ablakok bőséges természetes fényhez

-Légkondicionálás az egész lakásban

-Kortárs belsőépítészeti kialakítás minőségi anyagokkal

-Praktikus elrendezés családoknak vagy több bérlő részére

-Lift a társasházban

Kiváló, központi elhelyezkedés

-A VI. kerület szívében, könnyen elérhető távolságra:

-Andrássy út

-Oktogon és Nyugati tér

-Metró-, villamos- és buszkapcsolatok

-Kávézók, éttermek, szupermarketek és irodaházak

Keresett, belvárosi lokáció, erős hosszú távú értékkel és kiváló befektetési potenciállal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1824 e Ft
1219 e Ft -50%
1571 e Ft -16%
1617 e Ft -13%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
197 M Ft m Ft
154.9 m Ft -27%
214.6 m Ft 8%
240.4 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Izabella u. 77, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XII. kerület, Kissvábhegy, Tartsay Vilmos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

164.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

220 M Ft
4 szoba
214 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Nagy Lajos király útja
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Paulay Ede utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

95 M Ft
2 szoba
51 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

284.136 M Ft
5 szoba