Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
69 000 000 Ft69 M Ft 1 971 429 Ft/m2
1 szoba
35 m²
1. emelet
építés éve:1943

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 538
Varga István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Felújított stúdió lakás eladó az Andrássy út közelében!
6.ker
69 000 000 Ft

Ha nem szeretnél felújítással bajlódni, csak beköltöznél egy kész, igényes lakásba — ezt neked találták ki!

Elhelyezkedés:
Andrássy út és Király utca között, egy csendes, nyugodt kis utcában – mégis mindenhez közel! ‍

Világos, napfényes otthon
A lakásba késő délelőttől kora délutánig közvetlen napsütés áramlik, ami igazán kellemes hangulatot ad

Lakás adatai:

Méret: 35 m²

Emelet: 1.

Kilátás: udvari (csendes )

Lift: nincs

Klíma: van

Költségek:

Közös költség: 18 585 Ft/hó
Tartalmazza:
korlátlan vízfogyasztás
szemétszállítás ️
felújítási alap

Társasház állapota:
A homlokzat 2025 májusában teljeskörűen felújítva – rendezett, igényes környezet

Kinek ideális?

első lakásnak

befektetésnek

kiadásra (Airbnb / hosszú táv) ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393766

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1971 e Ft
1836 e Ft -7%
1723 e Ft -14%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
69 M Ft m Ft
67 m Ft -3%
59.3 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.015 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
III. kerület, Csillaghegy