Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
450 000 000 Ft450 M Ft 5 625 000 Ft/m2
2 szoba
80 m²
1. emelet
építés éve:1863

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív lehetőség az Andrássy úton időtálló érték egy palotaépületben

Budapest egyik legpatinásabb sugárútján, az Andrássy úton, gyönyörű palotaépületben kínálunk megvételre egy 80 m²-es, lakás besorolású ingatlant, amely kivételes adottságainak köszönhetően lakásként és üzleti célra egyaránt ideális választás.

Az ingatlan különnyíló helyiségekkel rendelkezik, praktikus elrendezése kiválóan alkalmassá teszi magánrendelőnek, szépészeti központnak, ügyvédi irodának vagy prémium szolgáltató egységnek. Korábban sikeresen működött fogászati rendelőként és magán-egészségügyi szolgáltatóként is, így az üzleti hasznosíthatóság már bizonyított.

Az Andrássy útra néző erkély nemcsak presztízst, hanem kivételes megjelenést is biztosít. A két szoba fan-coil hűtő-fűtő rendszerrel, míg a konyha amely recepcióként is funkcionálhat padlófűtéssel ellátott, így a komfort minden évszakban garantált.

Az ingatlan szerkezeti és esztétikai állapota folyamatosan karbantartott és modernizált, megjelenése elegáns, időtálló, azonnal használatba vehető. A lépcsőház kiváló állapotú, méltó az épület történelmi rangjához.

A lokáció páratlan: az épület alsó szintjén nemzetközi világmárkák üzletei működnek, a környék infrastruktúrája, közlekedése és presztízse kiemelkedő. Az Andrássy út örök érték, ahol az ingatlanok ára hosszú távon is folyamatosan növekszik.

Ez az ingatlan nem csupán egy vásárlás, hanem befektetés a jövőbe elegancia, funkcionalitás és értékállóság egy helyen.

Az Andrássy út neve önmagában garancia az értékállóságra. Ez egy kiváló befektetés, amely generációkon át megőrzi rangját.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK010769

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
5625 e Ft
1799 e Ft -213%
1675 e Ft -236%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
450 M Ft m Ft
141.7 m Ft -218%
88.4 m Ft -409%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178.2 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.2 M Ft
4 szoba
114 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.109 M Ft
4 szoba