Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
259 000 000 Ft259 M Ft 2 564 356 Ft/m2
3 szoba
101 m²
2. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Urbán Ákos
Otthon Centrum Domus Plusz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségben felújított luxus lakás panorámával a Bazilikára
Eladó közvetlenül a Bazilikával szemben egy igényesen kialakított lakberendező munkáját dicsérő luxuslakás felújított liftes ház mádodik emeletén.
A lakás nagyvonalú terekkel rendelkezik. Neves disaignerek munkáját dicsérő remekművek adják meg a lakás egyedi hangulatát. A látvány kandalló a nappali fő meghatározó eleme, ahol a kanapén a tűz előtt pihenve csodálhatjuk a Bazilikát az ablakból.
A remek elrendezésű lakás nagy nappalival , hatalmas étkezős konyhával és két fürdőszobakapcsolatos hálószobával rendelkezik.A vendégek számára külön mosdót alakítottak ki.
Az ingatlan felújításánál fontos szempont volt a minőségi anyagok használata, az elegáns letisztult életterek.
A lakás fűtéséről mérhető központi fűtés , míg a hűtéséről minőségi klímák gondoskodnak minden helyiségban.
Az ingatlan teljes bútorzata és gépészete az ingatlan vételárát képezi.
Igény esetén a közelben lévő Central Passage parkolóházban akár több parkolóhely is vásárolható az ingatlanhoz 17 millió forintos irányáron.
A lakás Budapest szívében, a VI. kerület központi részén helyezkedik el, ahol a nagymúltú történelmi történelmi értékek séta távolságon belűl megtalálhatóak. ( Bazilika, Zsinagóga, Operaház,Stb) Azonban aki egy könnyedebb szórakozásra vágyik, annak javaslom a Godzsu udvart, a környék hangulatos kávézóit,éttermeit, az óriás kereket, stb.
A környék közlekedése kiváló, metró-, villamos- és buszmegállók néhány perc sétával elérhetők.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H512872-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2564 e Ft
1829 e Ft -40%
1694 e Ft -51%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
259 M Ft m Ft
161.6 m Ft -60%
132.3 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.641 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

108.3 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület