Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Vörösmarty utca, földszint

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 1 904 762 Ft/m2
3 szoba
63 m²
földszint
építés éve:1890

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 619
Tecnocasa - Revolution Nagymező Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium minőségben felújított, galériás lakás a Vörösmarty utcában!

Eladásra kínálunk a Vörösmarty utcában egy 63 m²-es, magasföldszinti, utcai fekvésű lakást, amely egy kivételesen magas színvonalú felújításon esett át. A tervezés és kivitelezés során kiemelt figyelmet fordítottak a részletekre, a minőségi anyaghasználatra és a funkcionalitásra. Az ingatlan három külön nyíló szobával rendelkezik, amelyet egy dupla galéria tesz igazán egyedivé, jelentősen megnövelve a lakás térérzetét és kihasználhatóságát. A kényelmet két, teljes értékű fürdőszoba biztosítja, így a lakás ideális akár többfős háztartás vagy befektetési cél számára is.

A Vörösmarty utca a belváros egyik jól megközelíthető, mégis hangulatos része, ahol a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra és a városi pezsgés természetesen találkozik. A közelben több tömegközlekedési csomópont található, így metró-, villamos- és buszjáratok gyors és kényelmes elérést biztosítanak a város bármely pontjára. Rövid sétával elérhetők népszerű kávézók, éttermek, színházak és kulturális látnivalók, valamint bevásárlási lehetőségek, amelyek vonzóvá teszik a környéket mind saját használatra, mind kiadásra.

Az adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1905 e Ft
1833 e Ft -4%
1858 e Ft -3%
1706 e Ft -12%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
157.8 m Ft 24%
162.5 m Ft 26%
131.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Vörösmarty utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület