City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Lázár utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 3 747 222 Ft/m2
2 szoba
4. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kiss Anna Fanni
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

03.lakás: B:38,41m² /N:36,11m² lakó + 8,55m² terasz, (2szoba/1fürdő), DNY/4em. (134,90 MFt),
250 m -re a Bazilikától, 4 lakás épül - kis lakásszámú fejlesztéssel – a legfelső emeleten.

Lakás elosztás – jól átgondolt terekkel (2db szoba/1db fürdőszoba):
Előtér: 1,91 m²,
Fürdő: 2,69 m²,
WC: 1,45 m²,
Konyha: 2,81 m²,
Nappali: 17,80 m²,
Szoba: 9,46 m²,
Összesen: Lakás Nettó: 36,12 m² / Lakás Bruttó: 38,41 m² / Terasz: 8,55 m².

Műszaki tartalom – alacsony rezsi, magas komfort:
„A” energetikai besorolású, hőszivattyús rendszerrel,
Felület fűtés–hűtés minden helyiségben,
Választható, minőségi burkolatok és szaniterek,
Téglafalak kívül-belül, korszerű, szigetelt nyílászárók, nappaliban emelő-toló ajtó,
Szigetelt falazat és tető, elektromos redőny előkészítéssel,
A műszaki megoldások hosszú távon kiszámítható, energiahatékony fenntartást biztosítanak,
A lakás kiváló választás állandó otthonnak, nyaralónak vagy akár üzleti befektetésre is.

Finanszírozás, környezet, parkolás:
A lakás CSOK igénybevételére alkalmas,
Kedvező finanszírozási konstrukciókkal megvásárolható,
Duplakomfortos infrastruktúrával rendelkező, élhető terekkel hatalmas teraszokkal,
Boltokkal, éttermekkel, sétatávolságon belüli belvárossal,
A telken belül gépkocsi-beálló, parkoló megoldható.

Elérhető lakások a fejlesztésben:
01.lakás: B:140,9m² /N:105,9m² lakó + 58,5m² terasz, (3szoba/2fürdő), NY/4em. (476,50 MFt),
02.lakás: B:96,8m² /N:76,12m² lakó + 12,93m² terasz, (3szoba/2fürdő), ÉNY/4em. (289,15 MFt),
03.lakás: B:38,41m² /N:36,11m² lakó + 8,55m² terasz, (3szoba/2fürdő), ÉK/4em. (134,90 MFt),
04.lakás: B:60,79m² /N:49,82m² lakó + 57,55m² terasz, (3szoba/2fürdő), DK/4em. (256,9 MFt).

*(B)=Az összes négyzetméter burkolva, 190cm-er alatti kihasználható részekkel.

4db lakás: B:336,92m² /N:267,97m² lakó + 137,5m² terasz – 1.157.319.Ft. értékkel eladó.

Akiknek ajánljuk:
Az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik a Budapest közvetlen belvárosában keresnek modern, napfényes, jól kihasználható terekkel rendelkező otthont – akár életvitelszerűen, akár nyaralóként vagy befektetésként is rendkívül jól hasznosítható.
Projekt bemutatása

Műszaki leírás tartalma:

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3747 e Ft
1860 e Ft -102%
1860 e Ft -101%
1690 e Ft -122%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
111.6 m Ft -21%
114.6 m Ft -18%
88.7 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Lázár utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

284.136 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület