Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
62 500 000 Ft62.5 M Ft 2 500 000 Ft/m2
3 szoba
25 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 357
Bödör Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 6. Kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában , egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén található , OSZTATLAN KÖZÖS TULAJDONÚ, ügyvédi használati megosztással 4 db. egymástól külön elválasztott,teljeskörűen felújított, bútorozott és gépesített apartman.

A hirdetésben szereplő , 1-es lakás elosztását tekintve,51 nm hasznos alapterületű , nappali + 2 hálós , duplakomfortos
A fenti szinteken 191-193 cm belmagasság.
Minden lakáshoz külön villany illetve vízóra tartozik!
Fűtésről BVF elektromos padlófűtés, hűtésről pedig inverteres klímák gondoskodnak.

1-es lakás: 50,45 nm / nappali + 2 háló, 6 fő férőhely , 64.9 millió ft

2-es lakás: 44,59 nm/ nappali +2 háló, 6 fő férőhely , 62.5 millió ft ELADVA!

3-as lakás: 28,57 nm/ nappali + 1 háló, 4 fő férőhely 52.5 millió ft

4-es lakás: 46,86 nm/ nappali + 2 háló, 6 fő férőhely ELADVA!

Közös előtér: 7,78 nm.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján! Teljes körű ügyintézéssel állunk az eladók és vevőink rendelkezésére!

Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Referenciaszám: M317706

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M317706

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
1829 e Ft -37%
1694 e Ft -48%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.5 M Ft m Ft
161.6 m Ft 61%
132.3 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.641 M Ft
4 szoba
140 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.795 M Ft
4 szoba
114 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás