Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
169 900 000 Ft169.9 M Ft 1 908 989 Ft/m2
3 + 2 szoba
89 m²
1. emelet
építés éve:1912

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 699
Zalai Zsolt
Andersen Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiemelkedően magas hozamú befektetés, AIRBNB-re kialakított lakás!

Eladásra kínálunk a Pesti Broadway-nek nevezett Nagymező utcában, az Operett színházzal szemben egy magas minőségben felújított és berendezett, 69 m2-es, a valóságban közel 90 m2 hasznos területű ingatlant.

Az AIRBNB engedéllyel rendelkező, exkluzív, tágas lakás akár 8 személynek is kiadható, így befektetése gyorsan megtérülhet. Önnek nincs más dolga, mint a hivatalos ügyintézést követően a lakás kulcsait átvenni, és már jöhetnek is a vendégek!

Az ingatlanban a felújítás során kialakításra került 3 hálószoba, 2 nappali és 2,5 fürdőszoba, melyet padlófűtés tesz kellemesebbé. A lakás ablakain árad be a napfény, nagyon világos, valamint távirányítással is működtethető és szabályozható NOBU fűtőpaneleket telepítettek, így fenntartási költségei rendkívül alacsony.
A pezsgő, élettel teli utcáról a házba lépve csend fogad, ahova a város zaja nem hallatszik be, így vendégei nyugodtan kipihenhetik a bulizás, városnézés, fürdőzés fáradalmait. A környéken éttermeket, üzleteket, látványosságokat és kultúrát egyaránt megtalálunk, közlekedési főútvonal mentén található. Az eladó opcionálisan visszabérelné vagy üzemeltetné az ingatlant.

Előzze meg a sok érdeklődőt, lehetséges vásárlót, és hívjon mielőbb!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1909 e Ft
1571 e Ft -22%
1617 e Ft -18%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
214.6 m Ft 21%
240.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

285.36 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft