Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
341 743 500 Ft341.744 M Ft 2 324 786 Ft/m2
4 szoba
147 m²
4. emelet
építés éve:1887

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Berdefy Brigitte
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern tetőtéri duplex lakás történelmi épületben nyugodt, mégis központi elhelyezkedés az Andrássy út és a Bazilika közelében!

Budapest elegáns VI. kerületének egyik legkeresettebb részén a Szent István-bazilika, az Andrássy út, az Operaház és az Erzsébet tér közvetlen szomszédságában kínáljuk ezt a különleges tetőtéri duplex lakást.

A környék kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik: M1, M2, M3 metró, villamosok, buszjáratok és éjszakai közlekedés is könnyen elérhető. A közelben számos exkluzív szálloda, étterem, kávézó, galéria és dizájnbolt található, amelyek egy elegáns, mégis élettel teli városi hangulatot teremtenek.

Az eredetileg 1887-ben épült, klasszikus társasházat 2012-ben teljes körűen felújították, és két modern szinttel bővítették. A felújítás során lift is beépítésre került. A klasszikus építészet és a modern dizájn harmonikus összhangban jelenik meg.

Az épületet kifinomult, művészi hangulat jellemzi, amit a falakat díszítő alkotások és a tulajdonosok művészet iránti szeretete határoz meg. A közös terek ízlésesek, gondosan karbantartottak, a lakóközösség nyugodt, figyelmes az egész ház különleges, barátságos légkört áraszt.
- A lakás főbb jellemzői:

    147 m² kétszintes lakótér

    2 terasz:

        12,27 m²-es hálószobai terasz a csendes mellékutcára

        26 m²-es tetőterasz a belső udvar felé, fa burkolattal és beépített tűzrakóhellyel

    3 hálószoba

    3 fürdőszoba

    Világos, tetőablakos nappali-étkező-konyha a felső szinten

    Kiváló benapozottság, tágas, jól kihasználható terek

- További előnyök:

    Lift az épületben

    Nyugodt, belső udvarra és csendes mellékutcára néző fekvés

    Stílusos, azonnal költözhető otthon vagy biztos értékű befektetés

    Ritka lehetőség tetőteraszos lakásra Budapest egyik legjobb városrészében
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Modern Duplex Penthouse in Historic Building Rooftop Terrace, Quiet Yet Central Location Near Andrássy Avenue & St. Stephens Basilica

In one of the most sought-after areas of Budapests elegant 6th district just steps away from St. Stephens Basilica, Andrássy Avenue, the Opera House, and Erzsébet Square this special duplex penthouse offers a rare combination of peace, city life, and architectural charm.

The neighborhood boasts excellent public transport options (Metro lines M1, M2, M3, trams, buses, night services) and is filled with elegant hotels, restaurants, cafés, galleries, and design shops, creating a vibrant yet sophisticated urban experience.

The building, originally constructed in 1887, was fully renovated in 2012 with two modern levels added and a new elevator installed. The classical façade and modern interiors blend seamlessly, resulting in a stylish yet timeless atmosphere.

The house itself has a refined, artistic feel, shaped by the art on display and the cultural sensitivity of its owners. The common areas are tastefully designed and meticulously maintained, and the resident community is quiet, respectful, and welcoming.
- Apartment Features:

    147 m² of living space across two levels

    2 terraces:

        12.27 m² bedroom terrace overlooking a quiet side street

        26 m² rooftop terrace facing the inner courtyard, with wooden decking and a built-in fire pit

    3 bedrooms

    3 bathrooms

    Bright, open-plan kitchen/living/dining area on the upper level with skylights

    Spacious layout, excellent natural light

- Additional Highlights:

    Elevator in the building

    Quiet orientation toward both a calm inner courtyard and a side street near Andrássy Avenue

    Ideal as a stylish private home or secure long-term investment

    A rare find with rooftop terrace in one of Budapests most desirable neighborhoods

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2325 e Ft
1865 e Ft -25%
1786 e Ft -30%
1738 e Ft -34%
Ennek az ára
Belső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
341.744 M Ft m Ft
194.4 m Ft -76%
196.8 m Ft -74%
186.1 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.784 M Ft
5 szoba
160 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVII. kerület