NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
270 000 000 Ft270 M Ft 2 700 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
2. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Máj-Csitári Viktória Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest egyik LEGKERESETTEBB részén, az V. KERÜLET szívében kínálok eladásra egy MAGAS MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT, ELEGÁNS lakást, a Szent István Bazilika közelében.

A 100 NM-es, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT, 2. emeleti lakás egy SZÉPEN GONDOZOTT, KERTES házban található. A közel 4 MÉTERES BELMAGASSÁG és a nagy ablakfelületek révén az ingatlan VILÁGOS, és mivel a NYUGODT, BELSŐ UDVARRA néz, biztosított a CSEND és a PRIVÁT SZFÉRA.

A kialakítás során a FUNKCIONALITÁS és az ESZTÉTIKA egyaránt hangsúlyt kapott. A NAPPALI és a PRÉMIUM KONYHA egységes, modern életteret alkot. Ezeken kívül KÉT KÉNYELMES HÁLÓSZOBA, egy további RUGALMASAN HASZNÁLHATÓ HELYISÉG (dolgozó vagy vendégszoba), valamint egy KÜLÖN GARDRÓB és 2 fürdőszoba található a lakásban.

Kiemelkedő extra az INTIM TERASZ, amely ritka lehetőséget kínál a BELVÁROSBAN egy nyugodt kültéri tér kialakítására.

A belső terekben PRÉMIUM ANYAGHASZNÁLAT jelenik meg: EGYEDI PARKETTA, MINŐSÉGI ASZTALOSMUNKA és letisztult, időtálló design jellemzi az ingatlant, amely a KLASSZIKUS és a MODERN stílus harmonikus ötvözete.

Az épület KARBANTARTOTT, KÉT LIFTTEL rendelkezik, a KÖZÖS KÖLTSÉG KEDVEZŐ, a fűtés pedig EGYEDI rendszerrel megoldott.

LOKÁCIÓ ÉS HOZAMLEHETŐSÉG
A környék dinamikus, mégis elegáns: éttermek, kávézók, üzletek és kulturális helyszínek karnyújtásnyira találhatók. A kiváló KÖZLEKEDÉS és az EGYETEMEK közelsége miatt az ingatlan KIMONDOTTAN VONZÓ BEFEKTETÉS, legyen szó HOSSZÚ TÁVÚ BÉRBEADÁSRÓL vagy PRÉMIUM KATEGÓRIÁS KIADÁSRÓL.

A lakás TEHERMENTES és AZONNAL KÖLTÖZHETŐ.

IDEÁLIS VÁLASZTÁS mindazok számára, akik ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉST keresnek, vagy egy MAGAS SZÍNVONALÚ, BELVÁROSI OTTHONBAN szeretnének élni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2700 e Ft
2279 e Ft -18%
1738 e Ft -55%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
270 M Ft m Ft
271.8 m Ft 1%
186.1 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.72 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
4 szoba
92 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

316.59 M Ft
3 szoba
177 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület