NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 5. emelet

+ 9 kép 1/12
499 000 000 Ft499 M Ft 5 252 632 Ft/m2
3 szoba
95 m²
5. emelet
építés éve:1938

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pótor Kata
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panorámás luxuslakás a Belgrád rakparton

Ez a különleges otthon a történelmi múlt és a modern belsőépítészet valódi találkozása. Az 1938-ban épült liftes Bauhaus ház közvetlenül a Duna-parton fekszik, a lakásból lenyűgöző kilátás nyílik a Dunára, a Gellért-hegyre és a kivilágított Szabadság hídra. Az ötödik emeleti ingatlan tereit belsőépítész szervezte újjá és a teljeskörű prémium felújítás során természetesen megújultak a nyílászárók, a vízvezeték, villanyvezeték hálózat is.
A lakás középpontja a 40 nm-es amerikai konyhás nappali, a gépesített elegáns konyha akár nagy főzésekre is alkalmas. A hálószobák megőrizték intimitásukat, az első háló saját gardróbbal és fürdővel rendelkezik, de a második hálószobához is tartozik külön fürdő és WC.

Háztartási helyiség (mosó- és szárítógéppel)
Távolról is vezérelhető okosotthon
Modern, hő- és hangszigetelt fa nyílászárók az eredeti stílusban
Klíma, riasztó, kamerarendszer és többzónás hangulatvilágítás
Beépített konyhagépek (borhűtővel), 65 colos OLED TV és egyedi gyártású bútorok
A vételár a fotókon szereplő bútorokat és háztartási gépeket is tartalmazza
Az ingatlan akár azonnal birtokba vehető
A lakáshoz kisméretű autó számára garázs vásárolható

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

További információkért és megtekintési időpontokért kérem keressen a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
5253 e Ft
2362 e Ft -122%
1694 e Ft -210%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
499 M Ft m Ft
214.8 m Ft -132%
132.3 m Ft -277%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
4 szoba
92 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
VIII. kerület