Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 5. emelet

+ 11 kép 1/14
193 400 000 Ft193.4 M Ft 2 723 944 Ft/m2
2 szoba
71 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 696
Baczynski Eszter
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 2 szoba hallos lakás, 71 nm-es, a nappali ablakai és az erkély a Dunára és a budai Várra PANORÁMÁS.

A társasház folyamatosan karbantartott, rendezett, a lakók nyugodt közösséget alkotnak.
A 7 emeletes ház, 5. emeletén található a NYUGATI tájolású ingatlan.

A nappali előtt egy télikert és egy kis erkély húzódik.
A szobák parkettával, a vizes helyiségek járólappal burkoltak.
Fűtés házközponti. A kazán pár éve került felújításra.
közös költség a fűtéssel és a vizzel együtt: 56,000 ft
Ezen felül a gázt és a villanyt kell fizetni, fogyasztás alapján.

A lakás teljeskörű felújítást igényel.

Ez a környék az ország egyik legjobban felszerelt negyede, a kormányzati és üzleti negyed szíve.
• Közlekedés: Kiváló. Pár perc séta az M2 (Kossuth tér) és az M3 (Arany János utca) metróvonal. A 2-es villamos (a "világ egyik legszebb villamosvonala") a ház előtt halad el.
• Szolgáltatások: A közelben számos bank, minisztérium, prémium étterem és kávézó található. A Duna-parti sétatér közvetlenül az épület mellett van.

A hirdetésben szereplő első néhány fotó az AI (mesterséges intelligencia) segítségével készült, inspirációként.

Kérem jöjjön el, nézze meg az ingatlant. Független hitelszakértőnk ingyenes tanácsadással tud segíteni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2724 e Ft
2051 e Ft -33%
1598 e Ft -70%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
193.4 M Ft m Ft
132.7 m Ft -46%
241.7 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

310.535 M Ft
3 szoba
177 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²