Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
257 000 000 Ft257 M Ft 2 677 083 Ft/m2
4 szoba
96 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Krakkó Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest abszolút belvárosában, az V. kerület egyik legnívósabb sétálóutcájában kínálunk eladásra egy 96 nm-es, kiváló állapotú otthont. Az ingatlan a Székely Dezső által 1910-ben tervezett, patinás „Urbán Betyár” ház első emeletén található.
A környék – Ahol a történelem és a modern luxus találkozik:
Az ingatlan Budapest presztízsértékű üzleti negyedében fekszik, mindössze 1-2 perces sétára a Szent István Bazilikától és a Szabadság tértől. A Duna-part, a szépen karbantartott parkok, elegáns világmárkák üzletei és a főváros legmagasabb minőségű gasztronómiai kínálata karnyújtásnyira találhatóak. A sétálóutca exkluzivitását biztosítja, hogy behajtani csak engedéllyel lehet, amelyet az itt lakók igényelhetnek, így a lakókörnyezet csendes és biztonságos.
Az épületről:
A társasház folyamatosan karbantartott, két éve új központi kazánt és modern postaládákat kapott.
A lakás főbb jellemzői:
Elosztás: Nappali + 3 különálló hálószoba, 2 fürdőszoba (prémium spanyol Roca csempével).
Műszaki tartalom: A felújítás során a teljes víz- és villanyhálózatot modern rézvezetékekre cserélték. A fűtés házközponti. A melegvízről Bosch kazán gondoskodik.
Nyílászárók: Egyedi gyártású, fehérre festett borovi fenyő bejárati ajtó és részben cserélt külső-belső nyílászárók biztosítják a hőszigetelést és az esztétikát.
Csend: Belvárosi elhelyezkedése ellenére a lakás rendkívül csendes, valódi menedék a város szívében.
Közlekedés:
A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően a legfontosabb közlekedési csomópontok (metróvonalak, villamosok, buszok) percek alatt elérhetőek, így az ingatlan üzletemberek és családok számára , befektetésnek is optimális választás.
A képek látványterveket is tartalmaznak.

Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2677 e Ft
2338 e Ft -15%
1757 e Ft -52%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
257 M Ft m Ft
276.3 m Ft 7%
183.6 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület