Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 4. emelet

+ 15 kép 1/18
135 000 000 Ft135 M Ft 2 547 170 Ft/m2
2 szoba
53 m²
4. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kovács István András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Polgári Elegancia a Falk Miksa utcában

Eladó az V. kerület legimpozánsabb részén, a galériák utcájában egy teljes körűen felújított, 53 m²-es, nappali + hálószobás exkluzív ingatlan.
Az épület kívül-belül kifogástalan állapotú, liftes ház, melynek lépcsőháza és közös területei két éve teljes esztétikai és műszaki megújuláson estek át.

Fény és Tájolás:

A lakás kivételes adottsága az átmenő napfény, amely élettel telivé teszi a tereket:
Keleti tájolású nappali: Reggelente természetes fényben úszik.
Nyugati fekvésű hálószoba: Csendes pihenést és kellemes délutáni világosságot biztosít.

Műszaki tartalom és felszereltség:

Teljes körű megújulás: A felújítás során a teljes villamos hálózat cseréje megtörtént,
megfelelve a legmodernebb technikai elvárásoknak.

Maximális komfort:

A legmodernebb, láthatatlan mennyezeti hűtés-fűtést Daikin hőszivattyús rendszer rendszer biztosítja a
lakás optimális hőmérsékletét. Geotarifás mérő óra van felszerelve a kedvező tarifáért.

Szigetelés és biztonság:

Új, Hofstadter 3 rétegű üvegezéssel ellátott nyílászárók a tökéletes csendért, részben motoros redőny
valamint prémium 6 pontos biztonsági bejárati ajtó.

Álomkonyha:

Olaszországból érkezett, egyedi tervezésű konyhabútor,
beépített Siemens gépekkel és Liebherr hűtővel.

Fűrdőszoba:
A mediterán fürő minőségi Hüppe zuhanykabinnal és Hansgrohe csaptelepekkel lett ellátva.

A társasház és a tárolás részletei:

Saját tároló: Az ingatlanhoz tartozik egy saját pinceszinti tároló. Fontos kiemelni, hogy a
társasház felújítása során a pinceszint is teljes műszaki megújuláson esett át, így az tiszta
és rendezett állapotú.

Gondozott udvar:

A lakók nyugalmát egy hangulatos szökőkút és térkővel burkolt,
tiszta és esztétikus belső udvar biztosítja, ahol biztonságos kerékpártároló is rendelkezésre áll.

Lokáció és Életérzés:

A lakás elhelyezkedése kiváló: a Parlament, a Duna-part és a kikapcsolódást nyújtó Margit-
sziget is kényelmes sétatávolságra található. Ez az ingatlan kompromisszummentes életteret kínál
Budapest szívében, egy patinás, galériákkal övezett, biztonságos környezetben

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van , amint rendelkezésre áll , úgy azzal a hírdetés frissítésre kerűl.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2547 e Ft
2285 e Ft -11%
1675 e Ft -52%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
135 M Ft m Ft
190.6 m Ft 29%
88.4 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

342 M Ft
3 szoba
176 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület