Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
259 000 000 Ft259 M Ft 2 539 216 Ft/m2
4 szoba
102 m²
1. emelet
építés éve:1896

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Takács Claudia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest történelmi belvárosában, az V. kerület egyik legkeresettebb utcájában, a Stollár Béla utcában kínáljuk megvételre ezt a 102 m²-es, kivételes adottságokkal rendelkező, teljes körűen felújított luxuslakást, amely 2025 decemberében az OTTHON lakberendezési magazinban is bemutatásra került.

Az ingatlan egy klasszikus, kiváló állapotú társasház első emeletén található, rendezett lépcsőházzal és karbantartott lifttel. A 3,8 méteres belmagasság elegáns térérzetet biztosít, miközben a déli tájolás és a nagy nyílászárók egész nap természetes fénnyel árasztják el a lakást. Az utca csendes, mégis a belváros minden előnye néhány perc sétával elérhető.

Lokáció

A Parlament, a Bazilika, az Operaház, a Margitsziget, valamint bevásárló-, üzleti és oktatási intézmények gyalogosan elérhetők, a legközelebbi metrómegálló mindössze 3 perc sétára található.

Elosztás

A lakás elrendezése átgondolt és funkcionális, ideális családi otthonnak vagy reprezentatív városi rezidenciának:
- tágas előtér (10 m²)
- 37 m²-es luxus nappali konyhával, étkezővel és nappali résszel
- master hálószoba gardróbbal és saját fürdőszobával
- második hálószoba gardróbbal
- harmadik szoba – háló, dolgozó vagy gyerekszoba
- második fürdőszoba
- vendégmosdó
- külön mosókonyha

Műszaki tartalom és minőség

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, minden közmű és vezeték cseréjével. A belsőépítészeti koncepció modern európai stílusban készült, kompromisszummentes minőségben.
- új, energiahatékony fűtési rendszer és légkondicionálás
- prémium burkolatok és szaniterek
- modern tölgyfa parketta
- magas minőségű beépített bútorok és háztartási gépek

Összegzés
Ez az ingatlan ritka lehetőség a belvárosi prémium piacon: elegáns térarányok, kifogástalan műszaki állapot, kiváló elhelyezkedés és magazin minőségű belső kialakítás jellemzi. Ideális választás azok számára, akik értékálló, reprezentatív és azonnal költözhető otthont keresnek Budapest egyik legjobb lokációjában.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2539 e Ft
2279 e Ft -11%
1738 e Ft -46%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
259 M Ft m Ft
271.8 m Ft 5%
186.1 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
4 szoba
92 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

721.34 M Ft
6 szoba
310 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.773 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület