Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
224 900 000 Ft224.9 M Ft 2 742 683 Ft/m2
3 szoba
82 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814344
Muhorai Péter László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Luxus Lakás Szervita tér közelében

Ez a modern, első emeleti luxuslakás 2023 őszén teljes felújításon esett át. Hála az értő kezeknek, a gondos tervezésnek és a felhasznált anyagoknak, kombinálva mindezt a nagy belmagassággal, egy igazán lehengerlő otthont kaptunk eredményül, amely egyszerre képvisel stílust, kényelmet és kiváló elhelyezkedést is egyben.

A lakásban két hálószoba található. Egy tágas fő hálószoba saját gardróbbal és káddal ellátott fürdőszobával, valamint egy vendégszoba, amelyhez külön zuhanyzós fürdőszoba tartozik. A vendégfürdő mosógéppel és szárítógéppel is felszerelt. Köszönhetően a kreatív kialakításnak, szinte minden szoba rendelkezik variálható hangulatvilágítással. A kellemes hőérzetről padlófűtés és klíma gondoskodik.

Bár közvetlenül a Szervita tér és a Váci utca mellett található, a lakás mégis csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el. A lakók magán behajtási/parkolási engedéllyel rendelkezhetnek, így a parkolás sem jelent problémát.

Bevásárlási lehetőségek, gyógyszertárak és tömegközlekedés 5 perces sétával elérhetőek, ami kényelmessé teszi a mindennapokat.

Tökéletes otthon mindazok számára, akik modern luxust keresnek Budapest szívében.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2743 e Ft
2398 e Ft -14%
1706 e Ft -61%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
224.9 M Ft m Ft
216.1 m Ft -4%
131.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

316.59 M Ft
3 szoba
177 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.487 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104.9 M Ft
4 szoba
88 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

181 M Ft
3 szoba
71 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

178.4 M Ft
3 szoba
99 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
IX. kerület, Ferencváros, Pápay István utca