Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 4. emelet

181 000 000 Ft181 M Ft 2 549 296 Ft/m2
3 szoba
71 m²
4. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 194
Szabó Róbert
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Budai hegyvidék egyik legkedveltebb modern lakóparkjában, a Sasad Resort SUN-ban kínálunk megvételre egy exkluzív penthouse lakást a legfelső, 4. emeleten.

A bruttó 82 m²-es (nettó 71 m²) lakás kiváló elosztású: amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló szoba, fürdőszoba és külön mellékhelyiség biztosít kényelmes életteret akár családok, akár párok számára. A lakás egyik legnagyobb értéke a 23 m²-es terasz, amely tökéletes helyszíne lehet reggeli kávézásoknak, naplementés vacsoráknak vagy baráti összejöveteleknek.

A D–DNY tájolásnak, valamint a nagyméretű nyílászáróknak köszönhetően az ingatlan egész nap rendkívül világos és napfényes. A legfelső szinti elhelyezkedés különleges privát hangulatot és zavartalan életteret biztosít.

A lakás magas kategóriás műszaki és esztétikai kialakítással rendelkezik, emellett az ingatlanhoz lift, teremgarázshely, tároló és telken belüli felszíni parkoló is tartozik, így a mindennapi kényelem teljes mértékben biztosított.

A Sasad Resort lakópark egyik kiemelkedő előnye a Cordia saját 7000nm-es, 3 generációs élményparkja, amely exkluzív kikapcsolódási lehetőséget nyújt a lakók számára sport- és rekreációs funkciókkal, zöld környezetben.

A környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlási lehetőségek, éttermek, iskolák, óvodák és tömegközlekedés rövid időn belül elérhetőek, miközben a lakópark nyugodt, zöldövezeti környezetet kínál.

Ideális választás azok számára, akik modern, prémium minőségű otthont keresnek nagy terasszal, kiváló benapozottsággal és magas színvonalú lakókörnyezettel Buda egyik legnépszerűbb részén.

A lakás ára 181M Ft
Opcionálisan megvásárolható:
Garázs 9 Mft
Tároló 4,5 MFt
Felszíni parkoló telken belül 4,5 Mft
A lakással együttesen össz: 199M Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2549 e Ft
1920 e Ft -33%
1706 e Ft -49%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
181 M Ft m Ft
142.1 m Ft -27%
131.3 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület