Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 7. emelet

+ 12 kép 1/15
205 000 000 Ft205 M Ft 5 540 541 Ft/m2
1 szoba
37 m²
7. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 622
Virág Olga
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ritka lehetőség a belvárosban: 37 m²-es, 7. emeleti prémium apartman eladó
Budapest szívében kínálok megvételre egy kiemelkedően jó elhelyezkedésű, 7. emeleti, 37 m²-es apartmant egy modern, magas presztízsű lakóépületben. Ez a méret és szint ebben a környékben kifejezetten ritka, így biztos választás saját célra vagy befektetésnek.
A ház szolgáltatásai valódi hozzáadott értéket adnak:
24 órás recepció és concierge
Fitness és wellness részleg
Mélygarázs
Igényesen kialakított közösségi terek
Az apartman teljesen bútorozott, gépesített, klimatizált, nagy ablakai kellemes városi panorámát adnak. Azonnal bérbe adható stabil kereslet és erős megtérülési potenciál jellemzi.
Pár lépésre a város legnépszerűbb sétálóutcái, éttermei és kulturális helyszínei.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
5541 e Ft
2279 e Ft -143%
1723 e Ft -222%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
205 M Ft m Ft
86.6 m Ft -137%
59.3 m Ft -246%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

718.46 M Ft
6 szoba
310 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

316.59 M Ft
3 szoba
177 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca