River Life

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
299 000 000 Ft299 M Ft 2 990 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
2. emelet
építés éve:1902

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 451
Interclaim KFT
Gável Klára

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest, V.kerület Váci utcai lakás leírás
A lakás impozáns környezetben, a Belgrád rakpart, Váci utca, Erzsébet híd találkozásánál található, 100 nm-es. 2. emeleti, lift van, a lakás ablakai az utcára néznek. Nappali + 3 hálószoba + 2 fürdőszoba, beépített konyha, konyhaszigettel.
Belmagasság 355 cm, biztonsági bejárati ajtó, korhű stukkók és beltéri ajtók egyedi gyártásban.

A lakás fűthető gázzal és hűtő-fűtő légkondícionáló berendezéssel, amely az energiatakarékos H-árammal működik. Minden hálószobában és a nappaliban is megtalálható.

A hang-és hőszigetelt fa ablakok az eredeti építészeti stílusnak megfelelően egyedi gyártásban készültek.
A két fürdőszoba közül az egyik kádas, a másik zuhanyzós.
A szaniterek magas minőségű Villeroy &Boch, valamint Hansgrohe termékek.
A közös költség. 21.000,-Ft/hónap.
A lakás luxus színvonalon felújított. olasz bútorokkal együtt eladó.
Ár: 299 MFT

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2990 e Ft
2338 e Ft -28%
1757 e Ft -70%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
299 M Ft m Ft
276.3 m Ft -8%
183.6 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

215.538 M Ft
1 szoba
44 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²