Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
97 000 000 Ft97 M Ft 2 063 830 Ft/m2
2 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 921
Czinege Dániel Zsombor
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kétszobás, modern lakás, a város szívében eladó!

Budapest IX. kerületében, a Ráday utcán kínálunk eladásra, kétszobás, 47,1 m2-es lakást, egy különleges fejlesztés részeként. Az épület, egy meglévő struktúra újragondolásával, magas műszaki tartalommal és környezettudatos megoldásokkal születik újjá.

A lakás főbb jellemzői:
- Amerikai konyhás nappali + 1 hálószoba
- Energiatakarékos központi hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
- Érintőképernyős, intelligens vezérlés a fűtés-hűtéshez és árnyékoláshoz
- WC és Fürdőszoba, külön helyiségekben,
- Padlófűtés a fürdőszobában
- Fan-coil hűtés a többi helyiségben
- Nagyméretű üvegfelületek, világos belső terek
- Magas minőségű burkolatok és nyílászárók
- Mélygarázs-parkoló vásárlási lehetőség elektromos autótöltési opcióval, bizonyos beállók esetében
- Zöld belső udvar és közösségi biciklitároló
- Közösségi villamosfogyasztás napelemes támogatással

A lakás a Bakáts tér közvetlen közelében, a Ráday utca egyik legkedveltebb, ám kevésbé forgalmas szakaszán található. Kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik (M3 és M4 metró, 4-6-os villamos, 83-as troli), és sétatávolságra vannak kávézók, éttermek, galériák, egyetemek és a Duna-part is.

Előnyök:
- Belvárosi elhelyezkedés, mégis csendes környezet
- Energiatakarékos, értékálló lakás
- Befektetésnek és saját otthonnak is ideális.

Kérjen tájékoztatást a projekttel kapcsolatban, a hét bármely napján, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2064 e Ft
1664 e Ft -24%
1675 e Ft -23%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
97 M Ft m Ft
89.4 m Ft -9%
88.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Meder utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

121 M Ft
1 szoba
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

60 M Ft
1 szoba
31 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

577.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.3 M Ft
1 szoba
27 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
44 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
72 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

77.5 M Ft
3 szoba